Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

nodoklis К списку тем

nodoklis
Es neesmu gramatvedis, tapec iespejams jautajums bus prieks jumsim parak viegli, bet man ir jazin atbildi.

Jautajums ir tads, ja cilveku noforme uz gabaldarbu ar gabaldarba likmi, bet vins menesa laika neko izpilda, par vinu ir jamaksa kaut kads nodoklis?:-)
Maks173
Maks173 30.10.2008 12:27
35 сообщений на сайте

Ответы (4)

Kā noformē? Ar darba līgumu vai darbuzņēmuma līgumu. Ir atšķirības.
Ilma
Ilma 30.10.2008 12:30
30495 сообщений на сайте
Ilma ,bus man tev kadreiz ,kādu zieda pušķi jāatsūta.Tu man jau tik daudz esi palīdzējusi.

kāda ir atčirība starp darba līgumu vai darbuzņēmuma līgumu?

kadu līgumu labāk slēgt, lai nebūtu jāmaksā nodoklis, ja gadījumā sanāks ,ka darba nav.
Maks173
Maks173 30.10.2008 12:38
35 сообщений на сайте
Par dīkstāvi darba devēja vainas dēļ jāmaksā.

Bet labāk palasiet 592. vai 791. MK noteikumus (6.punkts)
Mimra
Mimra 30.10.2008 13:02
474 сообщения на сайте
Lieta tāda, ka ja tas gabaldarbs ir PASTĀVĪGS, tad jāslēdz darba līgums, bet pie darba līguma tāda īpatnība- ja cilvēks ir visas stundas bijis darbā kaut neko nav izpildījis jāmaksā min.160 Ls un visi nodokļi kā jau parasti pie darba līguma.Var rādīt, ka darbā bijis mazāk tad attiecīgi samaksa arī mazāka vai nav bijis vispār ( adm.atļ.vai kas cits).Bet ja darbs ir vienreizējs gabaldarbs tad var slēgt darbuzņēmuma līgumu, tad norunā tikai samaksu vienalga cik ilgā laikā izpilda darbu - tad darba laika uzsk.tabulunevajag un kad darbs padarīts - samaksā papildus neko nemaksājot, nodokļi gan tādi paši izņemot riska nodevu, bet to pie pastāvīga darba tā nevarēs:-)
Ilma
Ilma 30.10.2008 13:06
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.