Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Atkārtota tematiksā pārbaude К списку тем

Atkārtota tematiksā pārbaude
Vai VID ir tiesīgs veikt atkārtoto tematisko pārbaudi par vienu tēmu un par to pašu periodu? Pirmaja TP bija septembri, tagad atkal atnāca ar pārbaudi. Pagaidam mēs iesniedzam tikai dokumentus par septembri. Par iepriekšējo periodu paprasījam lai uzraksta oficiālo vēstule.
Olgaiva
Olgaiva 01.11.2008 16:00
16 сообщений на сайте

Ответы (8)

ja nemaldos tematiskās pārbaudes var veitk par vienu un to pašu periodu un tematu tik ilgi kamēr par šo periodu nav bijis audits, bet divreiz par vienu un to pašu pārkāpumu (ja abos gadījumos atrast vienā un tai pašā periodā) es domāju uzlikt nevar.
Cleo
Cleo 01.11.2008 16:04
19234 сообщения на сайте
Vai nebij tā, ka, ja atkārtotajā tematiskajā pārbaudē atklāj analogus pārkāpumus, kā iepriekšējā, tad tā jau skaitās kaitniecība un var jau bargāk sodīt, ne tik ar administratūvo pārkāpumu protokolu un naudas sodu?
Dimma
Dimma 02.11.2008 16:28
1727 сообщений на сайте
tad tā jau skaitās kaitniecība

---------------

Народ. А какой год на дворе? Неужто опять 37-й?
Maija
Maija 02.11.2008 16:36
28223 сообщения на сайте
Maija, tad, ja man ir sastādīts tematiskās pābaudes akts un ir konstatēti kaut kādi pārkapumi, tad es varu turpināt arī tālāk darīt to pašu neliekoties par to ne zinis?
Dimma
Dimma 02.11.2008 16:58
1727 сообщений на сайте
Нет. Надо исправляться.

Но это не называется "kaitniecība".

Это называется "повторное нарушение в течение года после наложения административного наказания".

Рецидив, если использовать терминологияю УЗ. За это и штрафы поболе предусмотрены.
Maija
Maija 02.11.2008 17:04
28223 сообщения на сайте
Рецидив, если использовать терминологияю УЗ. За это и штрафы поболе предусмотрены.

----------------------------------------------------

Maija, kas ir "терминологияю УЗ" Vai Krimināllikuma terminoloģija?
Dimma
Dimma 02.11.2008 17:08
1727 сообщений на сайте
Именно то самое.
Maija
Maija 02.11.2008 17:14
28223 сообщения на сайте
если и на второй проверке найдут те же нарушения, то и штрафанут больше и могут передать на аудит
Ljusjaja
Ljusjaja 05.11.2008 14:09
1 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.