Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

jālabo IIN par augusta mēnesi - KĀ? К списку тем

jālabo IIN par augusta mēnesi - KĀ?
Tikko atklāju, ka VID nodotajā Ziņojumā par algu nodokļiem par septembra mēnesi programma nav iekļāvusi darbinieci, kura tika atbrīvota augusta mēnesī. Sociālais nodoklis un riska nodeva, protams, par septembra mēnesi šai darbiniecei nav. Taču tā kā IIN ziņojumā uzrādās ar viena mēneša novēlošanos (tātad ziņojumā par septembra mēnesi uzrādās augusta algu IIN) sanāk, ka šīs atbrīvotās darbinieces IIN par augusta algu ziņojumā nav iekļauts. Kā es varu labot šo ziņojumu, lai septembra ziņojumā uzrādītos atlaistās darbiniecies augusta mēneša IIN?
Santa_grinvalde
Santa_grinvalde 13.11.2008 17:51
нет сообщений на сайте

Ответы (11)

Es nezinu, kāda Jums ir programma, bet man zināmajās, ir tāda iespēja "atbrīvotie darbinieki", kur parādās tie darbinieki, kuri atbrīvoti augusta mēnesī un kuri būtu jāuzrāda septembra mēneša Ziņojumā kopā ar pārējiem. Vajadzētu kaut kur viņus atsevišķi redzēt. Es domāju, ka jebkurā gadījumā jāiesniedz Ziņojums par VSAOI ... kā labojums septembra mēneša Ziņojumam par šo vienu cilvēciņu ar atzīmi - atbrīvotie- un steidzīgi jāpārskaita.
Vijoliite
Vijoliite 13.11.2008 18:05
1711 сообщений на сайте
Ну перечислить-то они должны были вовремя. А отчет а эту работницу надо досдать, сделав отметку в графе "personas, kas nav obligāti sociāli apdrošināmas".
Irena22
Irena22 13.11.2008 18:11
42998 сообщений на сайте
Man ir Tildes Jumis. Bet šoreiz es jautāju tīri ne par to, kā lai programmā dabūn pareizos datus, bet kā man pareizi labot ziņojumu par septembri, kas jau nodots VID? Jo IIN summa jau ir pārskaitīta pareiza, tikai ziņojums ir nodots kļūdains. VSAOI labojumiem ir paredzētas atsevišķas ailes ziņojumā, bet ar IIN labošanu vēl nekad neesmu saskārusies.

Tad man ir jāuztaisa tā kā atsevišķs Ziņojums par septembra mēnesi tikai ar šo vienu darbinieku? Un jānodod kā pirmreizējs dokuments vai kā labots? (Es nododu pārskatus VID EDS.) Un nevis jāiesniedz labotais ziņojums ar vecajiem datiem + aizmirsto darbinieku?
Santa_grinvalde
Santa_grinvalde 13.11.2008 18:35
нет сообщений на сайте
Попробуйте подать kā pirmreizējs dokuments (atsevišķs Ziņojums par septembra mēnesi tikai ar šo vienu darbinieku). Так как в нем не задействованы ни зарплата, ни соц.взносы, думаю, что он должен был бы так пройти в ЭДС.

Потом расскажите, получилось или нет.
Irena22
Irena22 13.11.2008 18:57
42998 сообщений на сайте
Piekrītu Irenai 22,

"Un nevis jāiesniedz labotais ziņojums ar vecajiem datiem + aizmirsto darbinieku?" - kopējā Ziņojumā noteikti nē, jo tur jābūt ķeksītim citā lodziņā -

"personas, kas nav obligāti sociāli apdrošināmas", tāpat kā pensionāri, atsevišķi. Arī, savlaicīgi iesniedzot šo atskaiti, tā būtu kā atsevišķs Ziņojums. Es laikam sniegtu kā labojumu, jo tas ir par septembri. Varbūt EDS var arī citādi.
Vijoliite
Vijoliite 13.11.2008 19:21
1711 сообщений на сайте
Edā ir jānokopē vecais ziņojums ,tad jāizlabo un jāielie lodziņā keksītis precizējums,ja nes atskaites ar roku raksītās tad ar roku visu izlabo ar visiem darbiniekiem pievienojot izstrūkstošo un uzraksta virsū precizējums un sūta prom
Persis
Persis 13.11.2008 19:56
12 сообщений на сайте
Uzrakstat vai sapratat
Persis
Persis 13.11.2008 19:57
12 сообщений на сайте
Santa_grinvalde, если Вы подключены к ЭДС, то сможете сдать уточнение. В любом другом случае письмо в ВИД и уточненный отчет. Всего месяц прошел. Должны принять исправления.
Aleksja
Aleksja 13.11.2008 20:33
10004 сообщения на сайте
Vispirms sāciet gan ar to, ka paskatieties vai tiešām!! tas darbinieks nav iekļauts EDS atskaitē. JO - ir jāpāršķir cita lapa atskaitē, lai to ieraudzītu. Viņš nebūs kopējā sarakstā.
Andaz
Andaz 14.11.2008 09:12
27892 сообщения на сайте
Paldies visiem par palīdzību!

Irena22 - tātad atbildu, kā veicās. Kā pirmreizēju dokumentu atsevišķo ziņojumu par personām, kas nav obligāti sociāli apdrošināmas, VID EDS nepieņēma gan. Nācās nodot kopējo ziņojumu ar vecajiem datiem + aizmirsto darbinieku kā precizējumu.
Santa_grinvalde
Santa_grinvalde 14.11.2008 13:31
нет сообщений на сайте
Santa_grinvalde, paldies par info.:-)
Irena22
Irena22 14.11.2008 17:36
42998 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.