Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

akts par dabas resursu nodokli К списку тем

akts par dabas resursu nodokli
Labvakar.VID pārbaudes laikā autoveikalā atrada maisiņus (šie maisiņi nav pirkti, bet gan tāpat paņemti citos veikalos, līdz ar to nav nekādi pavaddokumenti, nezinu svaru), kuros ieliek klienta nopirkto preci, līdz ar to vajadzīgs akts par iepakojumu. viņi liek aktu arī taisīt par 2007.gadu kaut arī tad to maisiņu nebija, saka ka tā arī esot jāraksta, ka maisiņi nav. Labi, bet kā lai es tos dažus maisiņus nosveru, kā lai izdara pareizi. Aktā ir dažādas metodes. Varbūt jums arī ir bijušī līdzīgi gadījumi?
Evucitis76
Evucitis76 22.11.2008 23:48
20 сообщений на сайте

Ответы (9)

Līdz līdzīgam gadījumam nevajadzētu nonākt, ja Jūsu uzņēmumā, jau tos iegādājoties, būtu kopējs akts pie to iegādes dokumenta(čeka vai pavadzīmes), ko tagad varētu uzrādīt.Tas ir vienkāršs svēršanas aktiņš 2 ex, kur viens ex pie iegādes dokumenta, otru es šuju atsevišķi, lai gada beigās varētu saskaitīt kg, dabas resursa nodokļa aprēķinam.Nekā tur tāda sevišķa nav, lai to izdarītu nepareizi, bet, ja pie Jums nav saņemšanas dokumenta,tad tur prasās pēc paskaidrojuma- kur tas ir?Vai Jūs tiešām zināt, ka viņi nav noaktēti veikalos, ja jau Jūsu veikali Jums tos iedot?Jūs tikai varbūt nezināt.
Vijoliite
Vijoliite 23.11.2008 09:24
1711 сообщений на сайте
"Jūs tikai varbūt nezināt."- muļķīgs man tas secinājums iznāca, jo paskatījos, ka to jautā grāmatvedis.Nu veikalā to varēja arī pārdevēja nezināt, bet ātri sakārtojiet, lai ir, ko parādīt VID, jo pie saņemšanas tos noraksta uzreiz, un tur arī aktiņš par to, ka izsniegts Jūsu minētajam un c. autoveikaliem un metodikā atrunāt kārtību par iesaiņojamā materiāla uzskaiti un izlietošanu.Aizmirsa pārdevēja,ka parakstījās par saņemšanu - galvenais, lai ir uzņēmumā uzskaitīts un par to tiks samaksāts DRN.;-)
Vijoliite
Vijoliite 23.11.2008 09:39
1711 сообщений на сайте
tur jau tā lieta, ka šie maisiņi ir paņemti tāpat, piem., iepērkoties personīgi vekalā, paņem vairākus maisiņus, ne tikai tik cik vajag saviem produktiem. un šos pārējos maisiņus ielika savā veikalā. man nemaz jausmas par tādiem nebija
Evucitis76
Evucitis76 23.11.2008 12:20
20 сообщений на сайте
Nu, jā...Es domāju, ka tas veikals ir Jūsu veikals, kur tā var paņemt.Kaut vai 1 reizi gadā ir jānopērk ar dokumentiem tās lietiņas, tad jau var atrunāties.Es pat nezinu, ko Jums ieteikt,lai izietu no situācijas.Nu jānosver tie paši, kas ir, ja VID tā teicis, bet tur jau nekāds nodoklis no tā neiznāks, ja nu soda nauda par to, ka bez iegādes dokumenta.
Vijoliite
Vijoliite 23.11.2008 13:25
1711 сообщений на сайте
Bet kā var pieprasīt aktu par dabas res. nodokli, ja tos maisiņus neiegādājāties??? Tas nozīmē, ja VID atnāk uz uzņēmumu un netīšām uz pusdienas galda atrod maisiņu, kurā no rīta bija manas līdzpaņemtās sviestmaizes, tas nozīmē, ka uzņēmumam par manu maisiņu jāmaksā dabas res. nod., un vēl pie tam par iepriekšējiem gadiem klāt????
Mikel
Mikel 24.11.2008 16:00
811 сообщений на сайте
Ребята, да там наверняка не один мешочек нашли, а пару мешочков с мешочками.

И еще отмазку придумали "tāpat paņemti citos veikalos". Автозапчасти в римишные мешочки складывают. Чудеса, однако.
Maija
Maija 24.11.2008 16:33
28223 сообщения на сайте
Bet zagt maisiņus svešos veikalos ir pavisam nelabi!
Andaz
Andaz 24.11.2008 17:20
27892 сообщения на сайте
Nu bet....krīze...:-x
Mikel
Mikel 24.11.2008 18:05
811 сообщений на сайте
Nosvērām maisiņu sanāca 42g, uztaisījām aktiņu un VID ir apmierināts, tad samaksāsim arī tos santīmus nodoklī, vismaz miers no VID
Evucitis76
Evucitis76 25.11.2008 12:18
20 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.