Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Preces atgriešana un PVN deklarācija К списку тем

Preces atgriešana un PVN deklarācija
Mazliet nojuka,lūdzu kādu viedokli.Septembrī tika realizēta prece 1000Ls(PVNdekl.41r.),PVN 180Ls(PVN dekl.52r.).Oktobrī ar PPR pircējs atgrieza daļu par 300Ls un PVN 54Ls(dekl.67r.),iegrāmatoju ar kredītrēķinu ieņēmumu samazinājumu finanšu grāmatvedībā.Ieņēmumu samazinājums nav PVN deklarācijā par oktobri.Vaiir pareizi,jo prece atgriezta nākamajā taksācijas periodā.

Kā saprast no MKnoteikumiem:

268.Piemērojot lik.11.panta6'daļu,pārrēķinot darījumu proporciju kopumā par gadu,kopējo darījumu un apliekamo darījumu vērtību nosaka,ņemot vērā taksācijas gadā veiktās korekcijas(piemēram,sakarā ar piešķirtajām atlaidēm,pirkuma anulēšanu,preču saņemšanu atpakaļ,avansa atmaksu).
12852
12852 25.11.2008 12:25
23 сообщения на сайте

Ответы (4)

А этот пункт на случай, если у вас необлагаемые сделки имеются и вы пропорцию считаете. По месяцам возвраты прошлых месяцев не уменьшают сумму облагаемых сделок и поэтому завышается пропорция. Но на эти возвраты надо уменьшить годовой оборот и пересчитать пропорцию еще раз.
Maija
Maija 25.11.2008 12:40
28223 сообщения на сайте
Bet ja tikai apliekamie darījumi ir,tad tas punkts uz mums neattiecas.Vaipareizi saprotu?
12852
12852 25.11.2008 13:20
23 сообщения на сайте
Правильно. Нет необлагаемых сделок - нет и пропорции.
Maija
Maija 25.11.2008 13:25
28223 сообщения на сайте
Ja prece atgriezta nākamajā periodā, ieņēmumu samazinājums PVN deklarācījā uzrādās, PVN no atgrieztās preces uzrādās PVN deklarācijā korekcijās 67.rindā - korekcijas aprēķinātais nodoklis un atšifrēsies PVN 1 dekl.pielikumā. ja summa mazāka par 500 LVL, tad kopsummā ar pārējiem "zem 500"
Ligucite
Ligucite 25.11.2008 19:39
347 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.