Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

SIA darbības pārtraukšana uz laiku К списку тем

SIA darbības pārtraukšana uz laiku
Labdien kolēģi!

Vēlos pārtraukt SIA darbību uz laiku. Vai tiešām šajā laikā man ir "jāuztur" uzņnēmumā darbinieks un jāmaksā viņam alga un nodokļi, lai viņš sagatavotu katru mēnesi atskaites ar nullēm? Vai tiešām man nav tiesību kā valdes loceklim šīs atskaites sagatavot, SIA neizmaksājot naudu? Ja es apturu darbību, tātad nav ienākumu un arī nav no kā maksāt algu un nodokļus. Jo VIDā apgalvo, ka nevar būt uzņēmums bez vadītāja, respektīvi - nav vadītājs bez atalgojuma. Kāda ir jūsu pieredze vai zināšanas?

Paldies par atsaucību un palīdzību jau iepriekš!
Dacebob
Dacebob 27.11.2008 09:02
2 сообщения на сайте

Ответы (6)

Можно и не содержать, но тогда надо уволить работника по сокращению с выплатой положенного пособия, если не договоритесь по-другому. Кому-то ведь и годовой отчет надо будет делать.

Можно платить из расчета, например, за час работы в месяц. Можно, наверно, и самой.
Irena22
Irena22 27.11.2008 09:39
42998 сообщений на сайте
И еще вопрос, будут ли полностью пустые отчеты, не будет ли каких-то движений по банковсому счету, аренде, например.
Irena22
Irena22 27.11.2008 09:42
42998 сообщений на сайте
Jo VIDā apgalvo, ka nevar būt uzņēmums bez vadītāja, respektīvi - nav vadītājs bez atalgojuma. Kāda ir jūsu pieredze vai zināšanas?

Ja nav darba līguma ar valdes locekli, bet vadības ( pilnvarojuma) līgums, tad var būt valdes loceklis arī bez atlīdzības( nevienam nekas nav jāmaksā) arī atskaites tad valdes loceklis var taisīt un nododt pats( ja vien to pratīs).
Ilma
Ilma 27.11.2008 09:46
30495 сообщений на сайте
Paldies! Es esmu valdes locekle un taisu gan atskaites, gan pārskatus, jo mana pamatprofesija ir grāmatvedis. Un līdz šim brīdim arī sev maksāju algu. Tā kā atlaidīšu sevi!

Un kustība tiešām nebūs nekāda. Paldies!
Dacebob
Dacebob 27.11.2008 10:11
2 сообщения на сайте
А не проще лат в месяц себе заплатить? В свете нынешней экономической ситуации СГД будет искать только лишние поводы для начисления штрафов. Все-таки ведение бух.учета, а, скорее всего, какое-то движение по счетам все равно будет, не является управлением. Это мое размышление.
Irena22
Irena22 27.11.2008 10:40
42998 сообщений на сайте
Irena22, es arī tā domāju, jo te vienā žurnālā (laikam "Grāmatvedība un ekonomika") lasīju VID skaidrojumu, tieši par valdes loc. Algu varot nemaksāt, ja viņš veic TIKAI vadības funkcijas, bet, ja dara arī kādus "ne-vadības" darbus (bija minēta tieši grāmatvedība), tad jāmaksā.
Jena
Jena 02.12.2008 17:07
124 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.