Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pakalpojums 3 valstis К списку тем

Pakalpojums 3 valstis
Latvijas SIA (PVN maksātājs) brauks un remontēs Krievijā tehniku-sniegs pakalpojumu tur.Vaiizrakstot rēķinu PVN 0%? VID apgalvo, ka jāreģistrējs tur, kādēļ?:-(
Kaamis2
Kaamis2 16.12.2008 17:30
20 сообщений на сайте

Ответы (6)

Pajautājiet VID-am... ja reiz viņi saka tādu apgalvojumu, tad lai arī nosauc pamatojumu tam...;-)
Mikel
Mikel 16.12.2008 17:35
811 сообщений на сайте
Jā, jāreģistrējas tajā valstī kurā veic uzņēmējdarbību. Tāpat kā Latvijā reģ, ja veic uzņēmējdarbību šeit.
Ilma
Ilma 16.12.2008 17:54
30495 сообщений на сайте
Ilma- vai jūs nevarētu parādīt kādu norādi, kurā likumā tas ir rakstīts- Likumā par PVN es to neatradu, tur ir tikai pieminēta ES dalībvalstu reģistrācija Latvijā, bet ne valstis, kuras nav ES dalībvalstis.
Mikel
Mikel 16.12.2008 18:09
811 сообщений на сайте
Par reģistrēšanos Krievijā domāju Krievijas likumdošanā rakstīts.Mūsu jau nebūs. Tikai domāju, ja Krievijas pārbaudītāji atklās nereģistrētu uzņēmējdarbību savā valstī ko viņi teiks?
Ilma
Ilma 16.12.2008 18:22
30495 сообщений на сайте
Kaamis2, нужна ли там регистрация или нет, это уже не вопрос нашего законодательства, выясняйте в России какой порог регистрации у них предусмотрен и есть ли он вообще. Что касается нашей декларации по ПВН, то никакого отношения к ней эта сделка не имеет, вы выставите счёт россиянам за свои услуги без налога и получите оплату, а со своим НДСом они будут разбираться сами.
Tt7
Tt7 16.12.2008 18:24
37863 сообщения на сайте
Es biju domājusi- LV likumdošanā nav rakstīts par trešo valstu reģistrēšanos LV, ir pieminēts tikai, ka jāreģistrējas ES dalībvalstīm, ja tās veic saimn. darbību Latvijā. Protams, par Krievijas likumdošanu neko nezinu.
Mikel
Mikel 16.12.2008 18:26
811 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.