Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN1 ATSKAITE К списку тем

PVN1 ATSKAITE
Sakiet lūdzu, ja ar firmas karti iepērkas čeks reāli no konta noņem naudu vēlāk - vai es varu PVN1 atskaitē šo čeku likt ar to datumu ar kuru no konta noņemta nauda (ja tas grāmatvedības politikā atrunāts) Protams, īpaši svarīgi ir tie čeki, kuri mēneša sākumā parādās konta izrakstā kā iepriekšējā mēnesī veikti, bet naudā aiziet šajā mēnesī?
Inka9
Inka9 28.12.2008 20:44
133 сообщения на сайте

Ответы (7)

Es vispār nesapratu jautājumu.Bet es uzskaitu darījumus, kad tie fiziski ir notikuši, nevis tad, kad par tiem ir samaksāts vai saņemta nauda.Tātad ja ar firmas karti nopērk piemēram preci 30.decembrī, tad arī priekšnodokli es atskaitu decembrī un man nav svarīgi, ka naudu par to noņems janvārī.Jūsu gadījums ne ar ko īpašu neizceļas,tādēļ PVN likumā Jums viss būs saprotami uzrakstīts.:-)
Aivareno
Aivareno 28.12.2008 21:12
6641 сообщение на сайте
atskaitē pēc čeka datuma nevis apmaksas
Liepkalnite
Liepkalnite 28.12.2008 22:03
243 сообщения на сайте
В декабре наступает ПРАВО учесть предналог. Позже, т.е. в январе, учитывать можно, раньше - нельзя.
Martinas
Martinas 28.12.2008 22:37
38532 сообщения на сайте
Protams, ka varat uzskaitīt arī šos čekus tad, kad nauda noņemta, var arī šo čeku iegrāmatot ar starpkontu 26..(nauda ceļā).Ja vienkārši tiks čeks iegrāmatots piem. decembrī, ja darījums reāli noticis janvārī (noņemta nauda par darījumu), tad nesakritīs bankas atlikumi programmā ar bankas izrakstu.
Mikel
Mikel 29.12.2008 08:55
811 сообщений на сайте
Bankas konta izrakstā tie čeki parādās pie rezervētās summas, ja laiž caur 2620 bankas kontu- nesakritīs atlikums, jo banka naudu jau nenoņem, ja nu vienīgi caur kontu - nauda ceļā..
Inka9
Inka9 29.12.2008 09:55
133 сообщения на сайте
Es vadu darījumus apmaksas brīdī un tajā brīdī arī priekšnodokli noņemu.Ja ir lielas summas, tad laižu ar starpkontu "nauda ceļā".
Mikel
Mikel 29.12.2008 10:41
811 сообщений на сайте
Var arī izmantot avansa norēķina personu- norēķini ar uzņēmuma karti . izdevumu dokumenti pēc noformētā pirkuma dokumenta datuma- naudas saņemšana- naudas norakstīšnas brīdī ar karti no konta. Nenorakstītā nauda par pirkumiem no konta= Atlikums- pārtēriņš norēķinu personai
Guntagermane
Guntagermane 29.12.2008 19:31
1303 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.