Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pārdod automašīnu uz Turkmēniju К списку тем

Pārdod automašīnu uz Turkmēniju
SIA -PVN maksātāja pārdod automašīnu uz Turkmēniju Turkmēnijas pilsonim, atradām liekot pārdošanas sludinājumu internetā.Mēs izrakstām priekšapmaksas rēķinu, kad esam saņēmuši naudu par automašīnu, rakstām pavadzīmi un sūtām kopā ar automašīnu.Kādi dokumenti vēl ir vajadzīgi, lai darījums būtu pareizi noformēts?Un tieši uz kāda likuma punkta PVN mēs varam noformēt pavadzīmē 0% likmi PVN?Starpnieks, kas Rīgā kārto mašīnas tālāko aizvešanu teica, ka uz lik.parPVN 7.panta1.daļas 1 punktu-bet tur ir norādīts-preču eksportam ,kas ievesta ES teritorijā no trešajām valstīm, bet mūsu gadījumā-mēs taču izvedam uz trešajām valstīm! Mums-vietējā(ne Rīgas)muitas nodaļā skaidroja, ka mums ir vajadzīga obligāti eksporta deklarācija-kā pierādījums 0%likmei un kā pierādījums tam , ka automašīna tiek izvesta no Latvijas!Kopā ar pavadzīmi(ar VID piešķirto numuru)mēs rakstām arī nodošanas-pieņemšanas aktus? Mūsu VID nodokļu konsultanti Rīgā mācās semināros, tākā nav kam paprasīt uz vietas!Lūgums-atbildēt speciālistiem, kam ir bijuši līdzīgi gadījumi!
Irenaj
Irenaj 12.01.2009 12:22
нет сообщений на сайте

Ответы (7)

Стесняюсь спросить, а Вы, как главный бухгелтер нормативки по ПВН вообще читали?
Tt7
Tt7 12.01.2009 12:31
37863 сообщения на сайте
Правильно вам все сказали на таможне. Чтобы применять ставку НДС 0%, надо оформить экспортную декларацию.

Без декларации будет обычная ставка 21%.
Maija
Maija 12.01.2009 12:31
28223 сообщения на сайте
Atbilde-Tt7-Jā es esmu lasījusi likumu par PVN!Mēs-strādājošie grāmatveži esam spiesti nepārtraukti lasīt un lasīt likumus!Bet viņi arī nepārtraukti mainās, tāpēc arī jautājam kolēgiem un ne jau visi atbild netaktiski... Paldies Maijai par atbildi! Tādi gadījumi jau nav katru dienu!
Irenaj
Irenaj 12.01.2009 12:55
нет сообщений на сайте
Jā, viss ir tieši tā kā Jūs rakstījāt, jo es arī tikko pārdevu mašīnu uz Kazahiju un zvanot pa telefonu arī tika nosaukts PVN likuma 7 p.1.1. (pakalpojumiem bija 7.1.2.)Arī tas, ka vajadzīga deklarāčija, ka pāriet pāri robežai mašīna, tad viss ok - 0 %, bet man ir sava problēma, bet vēl nav atbildes.Javiss nav amortizēts - pārdodu lētāk, vai tad jāaprēķina 21% no starpības?
Lilllis
Lilllis 12.01.2009 13:11
70 сообщений на сайте
Jā, vēl. Bija jāizraksta invoiss, pirms auto noņemšanas no uzskaites mums ieskaitīja naudu.
Lilllis
Lilllis 12.01.2009 13:47
70 сообщений на сайте
Vai invoiss jāraksta obligāti? Mēs naudas saņemšanai uzrakstījām priekšapmaksas rēķinu!Ar turkmēni pa telefonu sarunājamies krieviski!Visu saprata!
Irenaj
Irenaj 12.01.2009 19:34
нет сообщений на сайте
Инвойс (счет) нужен.
Irena22
Irena22 12.01.2009 21:13
42998 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.