Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Sociālais nodoklis, IIN К списку тем

Sociālais nodoklis, IIN
firma algu optimizācijas nolūkā likvidēja grāmatvedi, nodeva tukšas atskaites - kā viņas tagad izlabot. šitos labo tekošajā mēnesī koriģējot par nepareizo summu.

mani tomēr māc šaubas - tur ne tikai tika nodotas tukšas atskaites, bet netika aprēķināti un maksāta nodokļi, un attiecīgi būtu jābūt nokavējuma naudām.
Sibylla
Sibylla 04.02.2009 11:53
1499 сообщений на сайте

Ответы (9)

Зачем же было ликвидировать бедного бухгалтера?

А уж если оптимизировали его, так чего сейчас сюда с вопросами ходить. Сами, видать, умные....
Maija
Maija 04.02.2009 11:58
28223 сообщения на сайте
дооптимизировались
Tt7
Tt7 04.02.2009 12:03
37863 сообщения на сайте
Normāli. "Grāmatveža likvidācija" vienmēr ir efektīvs optimizācijas paņēmiens, jo tad nav jāmaksā ne algas, ne nodokļi, ne arī jāiesniedz atskaites. Vismaz kādu laiku.:-P
Jausma
Jausma 04.02.2009 12:19
160 сообщений на сайте
У меня уже нету сил ни смеяться,ни плакать...:-<

А Вы,Sibylla, новый или "оптимизированный" бухгалтер на этой фирме ?
Giza
Giza 04.02.2009 12:21
6496 сообщений на сайте
man gada pārskats viņiem jāuztaisa, tālāk viņi sniegs uz maksātnespēju. lai arī man tā ir haltūra, tomēr gribu sataisīt, lai ir pareizi. ko tur vairs viņus mācīt.

es ar tādiem brīnumiem nekad neesmu saskārusies - tikai te vecajās tēmās un man ir 2 Bilances raksti,kur vienā raxtīts, ka jākoriģē pēdējais mēnesis arī tad ja izmaiņas ir par vairākiem mēnešiem, un otrs kur norādīds, ka tā drīkst darīt tikai koriģējot datus par iepriekšējo mēnesi, bet ja jākoriģē par vecākiem mēnešiem, tad jāmaina viss ziņojums par attiecīgo mēnesi norādot vecos datus un korekcijas summas. un kuram ticēt VId inspektores rakstam vai M Grebenko:-x
Sibylla
Sibylla 04.02.2009 12:29
1499 сообщений на сайте
План налоговой оптимизации:

1) ликвидировать бухгалтера,

2) ликвидировать всех остальных работников,

3) ликвидировать фирму,

4) самоликвидироваться,

5) патронов не жалеть.

Martinas
Martinas 04.02.2009 12:30
38532 сообщения на сайте
ir kā ir, bet pārējais gan viņiem smuki safasēts bija uz to arī nopirkos.

vistrakākie papīri tomēr ir tām firmām, kas ir apkalpojušās pie grāmatvedības firmām, tur ar patroniem malovato, tur uzreiz vajag pāris kg dinamīta.
Sibylla
Sibylla 04.02.2009 12:38
1499 сообщений на сайте
Pilnīgi pekrītu Sibylla>:-0
Povelina
Povelina 04.02.2009 21:51
349 сообщений на сайте
Martinas
Martinas 04.02.2009 21:54
38532 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.