Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Ziņas par darba ņēmējiem "Zalktī" К списку тем

Ziņas par darba ņēmējiem "Zalktī"
Vai vēl kādam tika izbrāķēta atskaite?
Zajac25
Zajac25 05.02.2009 16:18
428 сообщений на сайте

Ответы (5)

Es pat nenododu, gaidu 10.februāra jauno versiju.
Aivareno
Aivareno 05.02.2009 16:42
6641 сообщение на сайте
ja nesāt papīra veidā, tad vajadzēja no VID mājas lapas novilkt un tajā ar svītru kodu rakstīt.
Cleo
Cleo 05.02.2009 16:49
19234 сообщения на сайте
man atbildēja, ka jau būs jaunā versija Zalktim.

Pasūtīju.

Vecās atskaites jau nekādas nav derīgas, jādrukā ir jaunās.
Dimma
Dimma 05.02.2009 17:31
1727 сообщений на сайте
Nu vismaz demo versijā, kas ir (cik es saprotu) tāda pati, kā pēdējā versija, kuru varēs saņemt pēc 10.februāra, ir VID prasībām neatbilstoša atskaite. Jauno versiju arī jau vakar pasūtīju, ceru, ka turpinājums nebūs tik apjukumu pilns:-)
Zajac25
Zajac25 06.02.2009 09:12
428 сообщений на сайте
Tātad - uzzvanīju "Zalktis" konsultantam, VID konsultantam un saņēmu šādu atbildi: no Zalktis - atskaite būs tāda pati, kā tā ir tagad pēdējā demo versijā un VID nav tiesības šo atskaiti nepieņemt (pēc VID domām tad arī pārējās soc atskaites neatbildīs viņu iecerētajam formātam), jo tā atbilst visām likuma normām; no VID - VID nav tiesības šo atskaiti nepieņemt tikai tāpēc, ka šiem nebūs iespējas to noskenēt un būs mazliet ar rociņām jāpastrādā:-D Jauku nedēļas nogali:-) !
Zajac25
Zajac25 06.02.2009 09:31
428 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.