Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Apsaimniekotāja rēķins К списку тем

Apsaimniekotāja rēķins
Sakiet lūdzu vai apsaimniekotāja izrakstītie komunālo maksājumu rēķini dzīvokļu īpašniekiem ir saistoši bez paraksta. Situācija ir tāda - viņi raksta - šis rēķins ir sagatavots elektroniski un derīgs bez paraksta. Līgumā tāda fakta nav atrunāts. Man liekas, ka tomēr jāievēro MK noteikumi Nr.154.
Mior
Mior 19.02.2009 20:17
1115 сообщений на сайте

Ответы (6)

Man arī tieši tāpat liekas, kā jums Mior.:-)
Mikel
Mikel 19.02.2009 20:36
811 сообщений на сайте
iedomājos Namu pārvaldes priekšnieku sēžam un parakstām n-to māju katra dzīvokļa komunālo maksājumu rēķinu.... tur jau trakam jāpaliek. Vai tad uz tā Jūsu rēķina nav kāda elektroniskā paraksta?
Cleo
Cleo 19.02.2009 20:42
19234 сообщения на сайте
Nav nekā. Lieta tāda, ka minētajam apsaimniekotājam ir ap 60 dzīvokļi tikai, tākā parakstu uzlikt varēja.Piemēram, ja kāds dzīvokļa īpašnieks nemaksā, tad jau apsaimniekotājs arī parādu piedzinā nevar griezties, jo nav piestādījis īpašniekiem saistošus rēķinus.
Mior
Mior 20.02.2009 08:46
1115 сообщений на сайте
Man kā privātpersonai simtu gadu to parakstu nevajag.

Lai taupa roku un neparaksta.

Bet elektroniskais paraksts man neder, jo man nav iespējas to identificēt likuma noteiktajā kārtībā.
Andaz
Andaz 20.02.2009 17:23
27892 сообщения на сайте
kā tik ne arī. Apsaimniekotājs ir slēdzis ar dzīvokļa īpašniekiem līgumus un nedomāju, ka tur apmaksas kārtība netiktu atrunāta, tā, ka tiesā viņš noteikti var griezties un parādu piedzīt.

Mior, Jūs uzskatāt, ka 60 rēķinus parakstīt ir viens pūtiens?
Cleo
Cleo 20.02.2009 18:32
19234 сообщения на сайте
Kā tad īsti tur ir. Vajadzīgs paraksts šiem rēķiniem vai nav?
Sola
Sola 19.05.2009 13:31
2446 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.