Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

atgriezta līzinga PVN К списку тем

atgriezta līzinga PVN
Labs vakars!

Man ir jautājums PVN deklarācijas sakarā, uz kuru atbildi it kā esmu "izpīpējusi", bet neesmu pārliecināta kurš variants ir pareizais

Atgriežam līzingam pamatlīdzekli:

1. izrakstam pavadzīmi par atlikušo summu, un PVN uzrādām PVN 57.rindā. Bet līzinga devēja kredītrēķinu neuzrādām vispār.

2. līzinga devēja kredītrēķinu uzrādām PVN1 ar mīnusu, bet PVN 57.rindā uzrādām starpību, kas veidojas starp mūsu pavadzīmi un līzinga devēja kredītrēķinu.

Vai arī viss notiek pavisam savādāk!?
Sandera
Sandera 25.02.2009 20:33
349 сообщений на сайте

Ответы (11)

Сандра, Вам эту накладную по возврату авто в ПВН декларации надо проводить, как обычную реализацию, показывая ее в 41 строке без ПВН и ПВН соответственно.
Xxxkoletta
Xxxkoletta 25.02.2009 21:31
925 сообщений на сайте
Atklāti sakot tapēc jau es mocos ar šo jautājumu, ka no foruma saprotu- pamatlīdzekļa pārdošanu neuzrāda 41.rindā. Vai tad atgriešanai nav tas pats princips?
Sandera
Sandera 25.02.2009 21:35
349 сообщений на сайте
Kā tad PL pārdošanu neuzrāda 41. rindā? Kur tad viņu citur var uzrādīt. Tā taču ir parasta realizācija ( a/m).
Ilma
Ilma 25.02.2009 21:38
30495 сообщений на сайте
"no foruma saprotu- pamatlīdzekļa pārdošanu neuzrāda 41.rindā." - такие вещи лучше понимать не из форума, а из нормативных актов.
Martinas
Martinas 25.02.2009 21:39
38532 сообщения на сайте
41.rindā — ar nodokļa 21 procenta likmi apliekamo darījumu (preču piegādes (arī pašpatēriņa) un pakalpojumu sniegšanas (arī pašpatēriņa)) vērtību bez nodokļa

Вы неправильно поняли. 41 строка за год не всегда равна нетто-обороту. Про это все время говорят.
Xxxkoletta
Xxxkoletta 25.02.2009 21:39
925 сообщений на сайте
Tā jau gan ir, ka forumā var sagrābstīties visādas muļķības. Kaut vai manā nesenajā tēmā http://www.vgk.lv/lv/forum/12/78716/ no kuras tad arī man radās šīs pārdomas. Var jau būt, ka mans jautājums līdz galam netika saprasts...

Bet man tomēr nav skaidrs, kas tad notiek ar līzinga kredītrēķinu?
Sandera
Sandera 25.02.2009 22:08
349 сообщений на сайте
Mēs izrakstām pavadzīmi par atlikušo vērtību, liekam 41.rindā un maksājam PVN. Bet līzinga kredītrēķins nekur neparādās?
Sandera
Sandera 25.02.2009 22:31
349 сообщений на сайте
Es laikam uzdodu stulbus jautajumus, un parasti tadas pat atbildes ar sanemu!

Kreditrekins paradas tikai tad ja ir reala apmaksa? Vai es beidzot pareizi sapratu?
Sandera
Sandera 26.02.2009 00:05
349 сообщений на сайте
Tatad mana iepriekseja tema http://www.vgk.lv/lv/forum/12/78716/vajadzeja vienkarsi paskaidrot VIDam no ka sastav starpiba, bet PVN deklaraciju labot nevajadzeja!

Es te ta parunajos pati ar sevi...
Sandera
Sandera 26.02.2009 00:12
349 сообщений на сайте
Pareizi arī iepriekš TEv pateica.

Tikai nejauc divas lietas PVN deklarācija un PZA..

PZA bruto realizācijā neiekļauj PL pārdošanu, bet gan citi darījumi uzrāda
Ken
Ken 26.02.2009 08:34
334 сообщения на сайте
Man tomēr liekas, ka kaut kas tur nebija saprasts... varbūt mans jautājums nekorekts... bet deklarāciju labot nevajadzēja? Iztrūkstošās pavadzīmes dēļ viss ir acgārni izdarīts, bet 41.rindiņu aiztikt nevajadzēja!

Paldies visiem, ka palīdzējāt pakustināt smadzenes!
Sandera
Sandera 26.02.2009 11:58
349 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.