Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

kapitāldaļu pārdošana К списку тем

kapitāldaļu pārdošana
Sakiet lūdzu, ja juridiska persona A pārdod meitas uzņēmumu juridiskai personai B - 100% kapitāldaļas. Skaidrs, ka kapitāldaļu pārdošana ir neapliekams darījums, bet vai ir kaut kādi nodokļu saistības dēļ tā ka meitas uzņēmumam bilances lielāko daļu sastāda nekustamais īpašums?
Krikliepa
Krikliepa 05.03.2009 20:02
207 сообщений на сайте

Ответы (1)

Nu pilnīgi mas jautājums, pārlasiju forumu šinī jautājumā, bet īsti neesmu pārliecināta kā tad ir ar tiem nodokļem?

Vienīgais kad mans mātes uzņēmums ir nerezidents(ES) un grib pārdot savas meitas (Latvijas SIA) kapitāldaļas ,kuras bilances lielāko daļu sastāda nekustamais īpašums.

Padalaties pieredzē var būt kādam ir bijuši lidzīgi precidenti.Protamskad daļas pārdos dārgāk ,nekā nominālvertība.

Cik es saprotu māte liek to sev ieņēmumos un tālak pec savas likumdošanas rīkojās bet kā ir ar to SIA kas paliek Latvijā, vienkārši mainās dalībnieki ?
Lana5
Lana5 12.03.2009 14:46
218 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.