Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Zemnieku saimniecība UIN maksātāja К списку тем

Zemnieku saimniecība UIN maksātāja
Zemnieku saimniecība kopš 2006.gadabūt par UIN maksātājs ar 2-kāršā ieraksta grāmatvedības uzskaiti. Vai es pareizi saprotu, ka Gada pārskata iesniegšanas termiņš ir 30.04.2009.? Kā es šādā gadījumā varu noteikt pareizi ZS īpašniekam sociālo iemaksu objektu, ja pašam īpašniekam ir pašnodarbinātā statuss, bet ZS nav IIN maksātāja? Vai īpašniekam ir jāturpina sniegta Pašnodarbinātā ziņojums? Diemžēl par 2008.gadusaniegti Pašnodarbināto ziņojumi ar mistisku ienākumu 150 Ls, attiecīgi aprēķinātas sociālās iemaksas, bet, manuprāt, tas nav pareizi. Paldies!
Inese81
Inese81 25.03.2009 11:07
219 сообщений на сайте

Ответы (4)

Protams, ka neesmu visszinoša, bet varbūt, ka var īpašnieks iesniegt gada ienākumu deklarāciju bez D3 pielikuma.

Z/S savukārt, iesniedz UIN deklarāciju 30.04.2009

Vai īpašnieks Z/S saņem atalgojumu?
Aija_444
Aija_444 25.03.2009 11:30
347 сообщений на сайте
Piekrītu Aijai.

Un zs īpašnieks ja ir pašnodarbinātais tad sniedz paziņojumus par VSAOI kā pašn. persona un tas nav nekāds mistisks sakaitlis bet VSAOI objekts 2008.g. un labi, ka ir maksājis VSAOI no šiem 150 ls.
Ilma
Ilma 25.03.2009 11:35
30495 сообщений на сайте
Atalgojumu īpašnieks nekādu nesaņem. Bet man tomēr nav skaidrs, kad IENĀKUMS ir jāņem par pamatu īpašnieka soc, iemaksu aprēķinam.

Ja nesniedz D3, kura tad es parādu samaksāto soc. īpašnieku?
Inese81
Inese81 25.03.2009 13:36
219 сообщений на сайте
ja IENĀKUMS ir 180 Ls (manuprāt, šogad) tad jāņem par pamatu īpašnieka soc, iemaksu aprēķinam.

samaksāto VSAOI par pašnodarbināto (īpašnieku) parāda deklarācijā D (aile 05, kur summējas visas VSAOI)

Nu nezinu, manuprāt, D3 nevajadzētu nodot, jo Z/S nodos UIN deklarāciju.

Bet varbūt, labāk pakonsultēties VID
Aija_444
Aija_444 25.03.2009 15:34
347 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.