Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Tekošā Inventarizācija bārā К списку тем

Tekošā Inventarizācija bārā
Kā norakstīt, ja inventarizacijas aktā uzrādās pārpalikums vai iztrukums (vai akcīzes precēm t.iralkaholam drikst uzrādit + un -)
Martitab26
Martitab26 30.03.2009 15:53
1 сообщение на сайте

Ответы (4)

Cik man zināms alkohols bārā ir aiz letes un tātad klienti to nevar nozagt.Vainīgs ir bārmenis(ņi).Bet viņam tam jāpiekrīt un jāsedz iztrūkums.:-|
Aivareno
Aivareno 30.03.2009 19:52
6641 сообщение на сайте
Labdien!

Atvainojos, ka iejaucos, bet man arī ir mazs jautājums par tēmu.

Cik tad bieži ir jātaisa inventarzācija bārā? Vai ir kaut kādi noteikumi, kuri to noteic. Jo cik es zinu, to noteic iekšēja uzņēmuma politika. Bet vai akcīzes precēm ir tas pats vai ir kaut kāds reglaments, kurš nosaka biežumu un kartību? Iepriekš pateicos!!
Olala
Olala 15.04.2009 12:46
32 сообщения на сайте
Nu bārā tiešam ir tekošā inventarizācija:-D
Ilma
Ilma 15.04.2009 12:48
30495 сообщений на сайте
Es runāju par mazo bāru, kur strādā pats īpašnieks, kuram negribās katru dienu uzskaitīt pudeles, kuras palika.. Vai var iekšējo politiku noteikt, ka inventarizācija ir reiz ceturksnī vai pusgada, gadā?
Olala
Olala 15.04.2009 13:26
32 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.