Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

pazinojums par algas nodokli К списку тем

pazinojums par algas nodokli
Sakiet,vai fiziskai personai(kas ir tikai kā darba ņēmējs)obligāti kopā ar IIN gada deklarāciju jāiesniedz pazinojuma par algas nodokli oriģināls?Paldies!
Anitta55
Anitta55 02.04.2009 10:33
601 сообщение на сайте

Ответы (9)

kopā ar IIN gada deklarāciju jāiesniedz pazinojuma par algas nodokli oriģināls? -nē
Julijaabd
Julijaabd 02.04.2009 10:40
1285 сообщений на сайте
Viņiem jau darba devējs paziņojumus iesniedza
Ivan_s
Ivan_s 02.04.2009 10:46
1208 сообщений на сайте
VIdam oriģinālus nevienam dokumentam nedodu Arī pēc likuma izdevumus apliecinošos dokumentus iesniedzu kā kopijas uzrādot oriģinālus. VIDa darbinieks apzīmogo visus, ka atbilst oriģinālam un ir OK
Sanny
Sanny 02.04.2009 10:57
352 сообщения на сайте
Varbūt pie reizes arī es pasūdzēšos un pajautāšu padomu... Nododot IIN gada deklarāciju, izrādījās, ka iepriekēējā mana darba vieta nebija nodevusi par mani VIDĀ paziņojumu par algas nodokli. Pašai firmai uz šodienu ir ierosināts maksātnespējas process. Un VID nepieņēma no manis deklarāciju, jo redz neredzot manus datus par darba algu-nevarot salīdzināt, bet paziņojuma par algas nodokli nav, jo darba vieta man to nebija izsniegusi. Pati es info priekš D1 izlasīju no EDS- ziņojumiem par VSAOI, IIN un UDRN. Varbūt kādam bijusi līdzīga pieredze, kā rīkoties? Deklarācija man ir jānodod, bet nevaru...Darba vietu es arī nevaru ņemt ārā, tad pieksīsies VID pie tā, ka neuzrādu visus ienākumus...:-(
Mikel
Mikel 02.04.2009 22:10
811 сообщений на сайте
Sakarā ar augstākizklāstīto, rakstat iesniegumu/pieprasījumu iepr. darba vietai, kuras otrs adresāts - VID nodaļa/-as. Vēlams ierakstītu.
Leciigaa
Leciigaa 03.04.2009 11:08
2691 сообщение на сайте
Es esmu gan rakstījusi, gan zvanījusi- atbilde bija- uzņēmums ir maksātnspējas procesā un nekādas atskaites nevarot iesniegt...pats firmas īpašnieks ir aizbēdzis uz ārzemēm...
Mikel
Mikel 03.04.2009 12:49
811 сообщений на сайте
Atskaites iesniedz administrators.
Andaz
Andaz 06.04.2009 16:57
27892 сообщения на сайте
Viss jau būtu labi, bet administratoram nav neviens dokuments ndots...Bet katrā ziņā jocīgi liekas no VID puses tas, ka es varēju no ziņojumiem par VSAOI, IIN un UDRN edsā izrakstīt visus maksātos nodokļus, bet VID to neredzot.. Tas ka tāds āmurgalva ir tās firmas īpašnieks, tagad jācieš darba ņēmējiem, nevis viņam.:-(
Mikel
Mikel 06.04.2009 17:38
811 сообщений на сайте
Turpiniet *kapāt* viņus regulāri. Nav viņiem nekāda juridiska pamatojuma liegt darīt to, kas noteikts ar NA.
Liepupe
Liepupe 06.04.2009 20:38
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.