Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

krājumu norakstīšana К списку тем

krājumu norakstīšana
Labdien! Esmu apmaldijusies pati savās domās - firma pagājušā gadā beidza nodarboties ar celtniecības darbu veikšanu, bet darbību turpina citā jomā, bet no celtniecības palika pāri krājumi kurus īsti pārdot vairs nevarēja - tos norakstijām, bet kā ar šo atlikumu grāmatojumu vai tas iet uz 7'vai 82'grupu? Lūdzu palīdziet:-/
Beate26
Beate26 14.04.2009 15:12
14 сообщений на сайте

Ответы (3)

Kur tos krājumus lika?
Ilma
Ilma 14.04.2009 16:16
30495 сообщений на сайте
Tā godīgi lielālo daļu strādnieki paķēra līdz, bet summas nav tik lielas lai ķēpātos ar apsūdzībām zagšanā, bet pārējo izmetām miskastē...
Beate26
Beate26 14.04.2009 16:27
14 сообщений на сайте
Ja jau krājumus izmetāt, tad jau tie ir preču zudumi. Saskaņā ar MK not.556 ""UIN normu piemēroš.not." 46.punktu tad preču zudumi, kas pārsniedz plānoto zudumu normatīvu (cik saprotu, tad jūsu gad. tas pārsniedz) ir izdevumi, kas nav ekonomiski saistīti ar saimn.darbību. uz kuru kontu grupu 7. vai 8 norakstīsiet tas nebūtu būtiskākais, galvenais, ka par šiem izdevumiem tiks palielināts apliekamais ienākums, jo UIN dekl.tiebūs jāuzrāda 03.rindā. Līdzīgs gad ir man - tiktāl esmu noskaidrojusi.

Pagaidām gan nezinu kā būs šai gad. ar PVN – vai tik nav jāaprēķina un jāatgriež PVN, kurš šo krājumu iegādes brīdī tika atskaitīts priekšnodoklī?

Ja būs nodarīga info – padalieties!!!
Vincis32
Vincis32 14.04.2009 20:53
15 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.