Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

P/L nolietojums nodokļiem К списку тем

P/L nolietojums nodokļiem
Labdien! Man radās jautājums: P/L atlikusī vērtība nodokļiem uz 01.01.2008. bija 9971.80, 2008.gadā izslēgts pamatlīdzeklis ar atlikušo vērtību 23712.26 Kategorijas koriģetā vērtība sanāk -13740.46. Par šo summu man jāpalielina apliekamais ienākums. Šo summu jāatņem no kopējā visu kategoriju nolietojuma? Bet man tik daudz nemaz nav, kur šo likt UIN deklarācijā? Lūdzu palīdziet tikt skaidrībā, vai visu daru pareizi?
Katte
Katte 22.04.2009 17:34
195 сообщений на сайте

Ответы (1)

UIN likuma 13.pants5) ja iepriekšējā punktā minētajos aprēķinos tiek iegūta negatīva bilance, attiecīgo summu pieskaita pie nodokļa maksātāja apliekamā ienākuma, bet kategorijas bilanci pielīdzina nullei;

Jāraksta tukšajā rindā, piemēram, Pamatlīdzekļu kategorijas negatīva bilance (13.p.5.d.)
Elita33
Elita33 22.04.2009 19:31
511 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.