Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Par PVN К списку тем

Par PVN
Saņemta PPR un prece maija mēnesī,bet PPR ir izrakstīta ar aprīļa mēnesi.Vai man ir tiesības reģistrēt un skaitīt PVN maija mēnesī?Paldies.
Ligitalll
Ligitalll 11.05.2009 12:43
14 сообщений на сайте

Ответы (7)

vadoties pēc loģikas - maijā saņēmāt, tātad maijā reģistrējiet.
Andaz
Andaz 11.05.2009 12:44
27892 сообщения на сайте
Pēc loģikas -jā,bet man sanāca strīds un viņa zvanīja uz VID un tur saka ka nē,kur tad loģika!!!!
Ligitalll
Ligitalll 11.05.2009 12:47
14 сообщений на сайте
Kas ir viņa, kas zvanīja uz VID?

Un ko viņa VIDam teica?

Un vai VIDs atbildēja rakstiski?

Un ko par šādu gadījumu saka likums "Par PVN"?
Andaz
Andaz 11.05.2009 12:48
27892 сообщения на сайте
Viņa mana priekšniece,kura ne ļoti daudz ko saprot no PVN,Nē atbildēja telefoniski,bet tāds darbinieks kuram es ne ļoti ticētu,bet citus sazvanīt nevaru.Betkur es varētu to atrst likumā-nezinu.
Ligitalll
Ligitalll 11.05.2009 12:52
14 сообщений на сайте
Es pati sazvanīju VID -ja prece,PPR un apmaksa ir maijā,tad arī PVN ir iekļaujams maija mēnesī!
Ligitalll
Ligitalll 11.05.2009 12:56
14 сообщений на сайте
PVN priekšnodoklī varam iekļaut visu taksācijas periodu, t.i., visā 2009.gadalaikā. Tikai jāuzrāda pareizs PPR izrakstīšanas datums-aprīlis.
Inataberzina
Inataberzina 11.05.2009 13:00
90 сообщений на сайте
Šeit ir būtisks datums, kad prece pieņemta nevis izrakstīta, jāvadās pēc PPR saņemšanas datuma un paraksta. Ja PPR un prece saņemta un parakstīta ar maija mēnesi, neskatoties ka PPR izrakstīta aprīlī, darījums ir atspoguļojams maijā.
Mdaina
Mdaina 03.06.2009 11:58
250 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.