Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

EDS К списку тем

EDS
Vai kāds zina stāstīt vairāk, ko šis nozīmē?

Informējam, ka ar š.g. 1. jūniju plānots pieslēgšanos EDS nodrošināt caur VID IS vienotās piekļuves punktu.

VID ir vairākas informācijas sistēmas (turpmāk – IS), kuras var izmantot nodokļu maksātāji – VID klienti, kas ir reģistrēti VID IS lietotāji (turpmāk – ārējais lietotājs). Lai izvairītos no situācijas, ka katras VID IS lietošanai ir jāizmanto atsevišķs lietotāja vārds, parole un piekļuves mehānisms, ir izveidots vienots VID IS ārējo lietotāju reģistrs, nodrošinot, ka pēc sekmīgas autentifikācijas IS lietotājs var strādāt ar jebkuru no ārējiem lietotājiem paredzētajām VID IS, kurai tam ir autorizēta piekļuve.

Nodokļu maksātāji, kas jau iepriekš ir noslēguši līgumu ar VID par elektronisko dokumentu parakstīšanu ar elektronisko parakstu, izmantojot VID EDS pakalpojumus, arī turpmāk varēs izmantot jau piešķirto identifikatoru un paroli, IS pieslēdzoties caur VID vienoto piekļuves punktu, norādot VID IS ar kuru vēlas strādāt.
Aivars007
Aivars007 12.05.2009 17:07
26984 сообщения на сайте

Ответы (29)

http://www.vgk.lv/ru/forum/5/82286/
Tt7
Tt7 12.05.2009 17:08
37863 сообщения на сайте
Esiet uzmanīgi ar EDS!

Pēdējā laikā notiek visādi zili zaļi brīnumi!

Vakar man pus dienu čakarēja smadzenes, jo bija pazaudējuši elektronisko parakstu - dabūju tiasīt jaunu.

Šodien jauns pārsteigums - pazaudējuši Gada pārskatu.

VID rajona nodaļas EDS darbinieks saka - pārskats ir, pārskatu daļas darinieks - NAV!

Piezvanīju vismaz pa 7 telefona numuriem - neviens palīdzēt nevar. Tagad nedēļu paši savā kantorī skaidros, kur palicis pārskats. Tikai pēc nedēļas zināšu, kā tas murgs beigsies.

Viena no darbiniecēm pieprasīja atsūtīt viņiem e-pastu ar apstiprinājumu no EDS, ka pārskats pieņemts.

Morāle - saglabājiet e-pastus, akli neuzticieties EDSam.

Aivars007
Aivars007 21.05.2009 18:11
26984 сообщения на сайте
darinieks = darbinieks
Aivars007
Aivars007 21.05.2009 18:12
26984 сообщения на сайте
Nekā nesaprotu. Kā tad no EDS var pazust.Jūs pats arī to Gada pārskatu savā EDS vairs neredziet:-<
Ilma
Ilma 21.05.2009 22:09
30495 сообщений на сайте
Tur jau tā lieta, ka es redzu, arī VIDā EDS darbinieks to redz, bet pārskatu apstrādātājs tajā pašā VID nodaļā to neredz.

Mistika, bet fakts.

Jaunnedēļ, kad dabūšu galus, un ja neaizmirsīšu, painformēšu arī forumiešus.
Aivars007
Aivars007 21.05.2009 23:28
26984 сообщения на сайте
У нас было по-другому. Со тороны пользователя в годовом отчете были только нули, а в ВИДе говорили, что видят все цифры. Отсылали ГО еще раз.
Albina
Albina 22.05.2009 08:20
64702 сообщения на сайте
Man arī kāda kundzīte no VID teica, ka viņi bieži vien EDS-ā saņemot pārskatus ar nullēm, kaut gan lietotāja failos esot visi skaitļi.

EDS ar visiem uzlabojumiem ir salaists totālā pakaļā (piedodiet par atklātību).

Galvenais - iztērēt valsts budžeta miljonus, un nevienam par to nebūt atbildīgam.
Aivars007
Aivars007 22.05.2009 13:17
26984 сообщения на сайте
Чудестная штука! Мне, вместо нулей, считает минусом налогиLOL
Tt7
Tt7 22.05.2009 15:28
37863 сообщения на сайте
Тань, так это тебе по блату
Albina
Albina 22.05.2009 15:38
64702 сообщения на сайте
Соглашайся
Albina
Albina 22.05.2009 15:38
64702 сообщения на сайте
Ой, какие ужасти вы рассказываете. Вот надо все-таки сохранять у себя все принятые отчеты. А я ленюсь.
Lovec
Lovec 25.05.2009 07:28
1793 сообщения на сайте
Pārskatus es izdrukāju vienmēr, un saņemtos e-pastus ar paziņojumu par pārskata pieņemšanu arī vienmēr saglabāju. Kā gan citādi - šajā muļķu zemē ne to vien var sagaidīt.

Ja gribat par VID - vēl varu anekdoti iz dzīves pastāstīt.

Kāda darbiniece, kas apstrādā pašnodarbināto IIN gada deklarācijas, man piezvana un saka - man nesanāk tā kā Jums. Es iešu konsultēties pie saviem konsultantiem, tad Jums vēlreiz piezvanīšu.

Nākošajā dienā zvana - es no konsultantu teiktā neko nesapratu, ejiet Jūs pats pie konsultantiem, pēc tam man piezvaniet, kā īsti pareizi jābūt.

Par to pašu tematu citā VIDā.

Iepriekš piezvanu, nosaucu visus ciparus D6, abi kopā sarēķinām gala summu. Es priecīgs izdrukāju, daktere aizved uz VID. Deklarāciju pieņem cits inspektors un pasaka - viss ir nepareizi.

Smejies vai raudi, bet patiesība.

Jauku Jums visiem dienu!

Ceriņi aiz loga zied kā traki...
Aivars007
Aivars007 25.05.2009 08:06
26984 сообщения на сайте
Bet ceriņi Dobelē Upīša dārzā .... Ir vērts vēl šonedēļ izvēdināt grāmatvedīgās galvas!

Lai Jums jauki ceriņziedēšanas svētki!
Ingad
Ingad 25.05.2009 10:19
460 сообщений на сайте
Biju pagājušogad. Tiešam ļoooti skaisti.Katramiesaku aizbraukt, ja nav būts.
Ilma
Ilma 25.05.2009 19:54
30495 сообщений на сайте
Dabūju "galus" - gada pārskats ir nozudis kā nebijis - vienā VIDa sistēmā tas ir, bet otrā sistēmā - ne ar deviņiem trakiem suņiem neesot iedabūjams.

Raksta viņi tagad vēstuli progrmammas izstrādātājiem, lai novērš kļūmi.

Vienojāmies ar VID, ka pa to laiku pa e-pastu nosūtu gada pārskatu un visus pielikumus. Paši ievadīšot savā īstajā sistēmā. Nosūtīju arī saņemto apstiprinājumu "Jūsu pārskats pieņemts un iekļauts VID datu bāzē, bla bla bla... ".

Kā redzat, viņiem ir vismaz 2 sistēmas - viena tā, kurā "iekrīt" mūsu EDSā sūtītie pārskati, un otra sistēma - kurā viņi tos pārskatus apstrādā, laikam ar lāpstu un ar grābeklīti.

Morāle tā pati - glabājiet visu kā acuraugu.

Lai jauka nedēļas nogale!
Aivars007
Aivars007 28.05.2009 18:51
26984 сообщения на сайте
Aivars tās ir tikai puķītes. Odziņas būs vēlāk

es netikai glabāju visus paziņojumus bet tos arī drukāju ārā, jo papīrs pacietīs visu;-)
Larao
Larao 29.05.2009 09:01
6767 сообщений на сайте
Я тоже теперь стараюсь все печатать.
Albina
Albina 29.05.2009 09:44
64702 сообщения на сайте
Я распечатываю все отчёты, где как раз и видно статус документа. Сами сообщения не печатаю, но и не удаляю - ящик завален ими, если понадобится, надеюсь найду;-)
Ilonika
Ilonika 29.05.2009 10:02
1047 сообщений на сайте
Ea arī izdrukāju tikai atskaites kur ir redzama atzīme par pieņemšanu.Vai tad ar to nepietiek.
Ilma
Ilma 29.05.2009 10:03
30495 сообщений на сайте
kas to lai zin vai pietiek vai ne!

Pēc tam jau mums pašiem jāpierāda ka neesam sliktie

piekam nevainības prezumcija nedarbojas mūsu labā
Larao
Larao 29.05.2009 10:04
6767 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.