Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pērkot preci ar PVN un exportējot uz trešo valsti К списку тем

Pērkot preci ar PVN un exportējot uz trešo valsti
Labdien, gribu precīzi noskaidrot kā pareizāk rīkoties un kurā brīdī Latvijas valsts atgriež PVN. Ja prece tiek exportēta uz trešo dalībvalsti.

Vardsakot mani mīllie grāmatvezzi uzdevums tāds:

Es esmu starpniekuzņēmums

1) Nopērku no Latvijas ražotāja Pūres Food zapti par 2,42, no kuriem 2.00Ls ir pamatsumma 0.42Ls ir PVN.

2)Paardodu par 2.15Ls +0%PVN no kuriem 2.00 iepirkuma cena 0.15 ir uzcenojums.

3)firma no 3 valsts ir noraadiits kaa saņēmējs kurs arī atmuito to zapti par 2.15 +muitas nodoklis.

3)es kā starnieks pieprasu no valsts sakaraa ar exportu 0,42Ls.

Sakiet vai tā kā es domāju tā arī tas notiek? Cik ilgā laikā valstij ir jaatmaksā PVN pēc darijuma datuma?

Vsi ir kāds saskāries ar tādu lietu ja piemēram es nomātu muitas noliktavu vai tas man atvieglotu šo PVN maxāšanu uz priekšu un atpakaļu?

Vai ir zināmas vēl kādas shēmas kā šo procesu atvieglot.

Paldies visiem kas padalīsies ar informāciju.;-)
Basheins
Basheins 09.06.2009 13:57
12 сообщений на сайте

Ответы (9)

Basheins, Вы бы хоть для общего развития закон о ПВН прочли бы что ли...
Tt7
Tt7 09.06.2009 14:46
37863 сообщения на сайте
Tt7

Patiesībā ir tā kad šis jautājums bija domāts cilveekiem kas reāli par šo lietu kaut ko zin, nevis suuta literatuuru lasiit.. gribu dzirdeet reaalu praktisku pieredzi..
Basheins
Basheins 09.06.2009 16:10
12 сообщений на сайте
Basheins, так на халяву и уксус сладкий, чем мой ответ то не устроил? Или думали на халяву вечь расклад получить как и что? Наймите спеца, он Вам всё в первой инстанции и расскажет и покажет.
Tt7
Tt7 09.06.2009 16:15
37863 сообщения на сайте
Имя пользователя Basheins

Адрес электронной почты sprogise@inbox.lv

Дата регистрации 16.09.2007 15:11

Род занятий Бухгалтер

Не ну А-АБАЛДЕТЬ!!!:-<
Nak
Nak 09.06.2009 16:23
9201 сообщение на сайте
Nesaprotu, kas tur par nosleepumu..

Pats personiigi nekad neesmu straadaajis uz Expo. Mīļie cilvēki ja nezinat tad izlasat jautaajumu un viss ko juus te ar stulbiem komentiem. Es arii maaku visus graamatas pasuutiit lasiit.. atradies maakslinieks.

Un patiesiibaa vgk ir tieshi shaadiem jautaajumiem paredzeet..kaa kur un cik. Pirmkaart nesaskatu sheit nekaadu nosleepuma atklaashanu kad buutu speciaalists jaapiennem darbaa. Shis ir jautaajums cilveekam kursh ar to ir saskaaries nevis kursh maak uzrakstiit kad ir jaalasa graamatas vai kursh ir iemaaciijies Copy and Paste..LOL
Basheins
Basheins 09.06.2009 16:31
12 сообщений на сайте
Basheins, в ВИДе задаром консультации дают, пишите туда, раз самому мозгов не хватает пару нормативок изучить.
Tt7
Tt7 09.06.2009 16:35
37863 сообщения на сайте
Es jau tresho reizi atkaartoju..neteereejiet savu laiku ja gribat pachatot ejat uz 1188.chat.lvun chakareejat citiem praatu..

Ja nezinat tad nerunaajat..shis jautaajums ir tiem cilveekiem kas praktiski no shiis lietas kaut ko saprot. Nevis tukshi runaat. Luudzu nerakstiet ja jums nav ieteikumu reālā praktikā.
Basheins
Basheins 09.06.2009 16:52
12 сообщений на сайте
Sveiki vai tieshaam nav neviena konpitenta cilveeka exporta jautaajumos kas vareetu man atbildeet uz sho jautaajumu.
Basheins
Basheins 11.06.2009 10:51
12 сообщений на сайте
Да вообще не только в Латвии, но и во всем ЕС никто не ответит на вопрос, что будет с НДС ,Ja prece tiek exportēta uz trešo dalībvalsti.......
Solik
Solik 11.06.2009 12:00
4622 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.