Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

IIN atmaksa К списку тем

IIN atmaksa
Padalieties pieredzē! Maksu par augstskolu bērnam gāja samaksāt mana mammīte, es palūdzu lai izpalīdz, bankas maksājumā it kā viss pareizi, bērna vārds, uzvārds utt, bet ailē maksātājs - bankas klerks uzrādījis mammītes vārdu (neiedomājos pieteikt, lai norāda manu). Vai man šos izdevumus VID ņems vērā sastādot gada IIN deklarāciju?
Vent
Vent 11.06.2009 12:25
237 сообщений на сайте

Ответы (3)

Visdrīzāk Jūsu mammai būtu jānodod deklarāciju.
Julija_k
Julija_k 11.06.2009 12:39
2014 сообщений на сайте
Pēc būtības ja Jūs varēsiet to apskaidrot VID-am, tad var mēģināt. Varbūt varēsiet pielikt kaut kādi papildus dokumenti.

Piezvaniet uz VID konsultāciju un pajautājiet.

Savas priekšpilsētas nodaļas telefona numurus variet atrast www.vid.gov.lvvai uzrakstiet jautājumu rakstiski.
Verdi
Verdi 11.06.2009 12:46
745 сообщений на сайте
Ja Jūsu mamma nesniedz deklarāciju, tad šo maksājumu iekļaujat savā deklarācijā

17.02.2009.Noteikuminr. 149 Noteikumi par iedzīvotāju gada ienākumu deklarāciju un tās aizpildīšanas kārtību VI.daļa Deklarācijas D4 pielikuma aizpildīšanas kārtība"Deklarācijas pielikuma D4 sadaļu "Nodokļa maksātāja ģimenes locekļa dati" aizpilda, ja nodokļa maksātājs apliekamā ienākuma samazināšanai deklarē ģimenes locekļa attaisnotos izdevumus par izglītību un ārstnieciskajiem pakalpojumiem."
Intalasmane
Intalasmane 11.06.2009 13:45
22 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.