Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN un proporcija К списку тем

PVN un proporcija
Kolegi, pastasties, ludzu, ka ir jarekina proporcija PVN darijumiem, ja ir gan apliekamie, gan neapliekamie darijumi.

CIk sapratu no PVN likuma, ka neapliekamie darijumi ir lidz 5% no kopejas darijumu vertibas, tad ikmenesi proporciju var nerekinat. Bet jarekina, sastadot gada PVN. Vai parezi sapratu, ka aprekins ir apliekamie darijumi pret kopejo darijumu summu. Man sanak 0,9967. Un kas talak jadara ar so skaitli un ko tas nozime?

ieprieks paldies
Lenca
Lenca 16.06.2009 16:33
56 сообщений на сайте

Ответы (7)

Nē! Aprēķināt vajag Neapliekamos darijumus pret kopējo darijuma summu. Piemēram Jums iznāca, ka neapliekamie darijumi aizņem 20% no kopējās darijuma summas. Tas nozīmē,ka no visiem Jūsu izdevumiem uz Priekšnodokli Jūs varat atnes tikai 80% PVN-a. Pārējos 20% no izdevumu PVN-a jābāz uz 8-ku.
Sletla
Sletla 16.06.2009 17:44
13502 сообщения на сайте
Mana gadijuma sanak, ka es aprekinaju apliekamos darijumus pret visiem,kas sastada 99,67% (ja parvers aprekinato skaitli procentos). Un tad atlikusie 0,33% ir neapliekamie darijumi. Vai man butu jaaprekina to naudas izteiksme no summas, kad ir gada PVN deklaracija un jaatgirez budzeta?
Lenca
Lenca 16.06.2009 20:39
56 сообщений на сайте
Šie procenti Jums iznāca par gadu???
Sletla
Sletla 17.06.2009 13:39
13502 сообщения на сайте
ja, ta ir par gadu, jo apliekamie darijumi ir aptuveni 7,5 mlj, a neapliekamie bija aptuveni 3,5 tuksosi pa visu gadu. Un vai pareizi saprotu, ka tagad no summas, kas paradas gada PVN pirmaja rinda ir japanem tie 0,33% un ta bus par gadu aprekinatais nodoklis, nemot vera korekcijas? Un tad starpiba ari bus ta, ko vajadzetu iemaksat budzeta?

paldies
Lenca
Lenca 18.06.2009 11:35
56 сообщений на сайте
Neapliekamā summa jāreizina ar 100 un jādala ar kopējo neto summu( apliekamie un neapliekamie).

Piem. neapliekamie ienakumi ir 1200, bet kopējie 2500, tad 1200 x 100 un dalīt ar 2500=48% un sanāk, ka 48 % no visiem kopējiem ienākumiem ir neapliekamie.;-)
Bleksa
Bleksa 19.06.2009 13:24
13 сообщений на сайте
Un tieši tāpat proporcionāli jārēķina katram rēķinam PVN, kuri attiecināmi gan uz apliekmiem, gan neapliekamiem darījumiem.....
Bleksa
Bleksa 19.06.2009 13:26
13 сообщений на сайте
Bet ja nerēķina vispār tās proporcijas? Ja rēķinā ir gan apliekamie, gan neapliekamie, tad es neapliekamos nosūtu uz 8 grupu ar visu PVN kopā. PVN piemēroju tikai aplekamajiem. Uz katru neapliekamo ir rikojums
Vineta1800
Vineta1800 19.06.2009 14:43
230 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.