Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN registracija К списку тем

PVN registracija
Добрый день! Подскажите пожалуйста если человек не НДС плательщик и у него намечается (разовая) сделка на сумму свыше 10000LS, можно ли как то избежать регистрации? Заранее спасибо.
Tatjanat
Tatjanat 19.06.2009 12:17
63 сообщения на сайте

Ответы (3)

Likums par PVN 3.pants
(51) Ja fiziskās vai juridiskās personas un šādu personu ar līgumu vai norunu saistītas grupas vai to pārstāvji 12 mēnešu laikā veic tikai vienu ar nodokli apliekamu preču piegādi vai sniedz tikai vienu ar nodokli apliekamu pakalpojumu, kura vērtība sasniedz vai pārsniedz 10 000 latu, vai šā darījuma rezultātā kopējā veikto apliekamo darījumu vērtība 12 mēnešu laikā ir sasniegusi vai pārsniegusi 10 000 latu, tām ir tiesības nereģistrēties Valsts ieņēmumu dienestā kā apliekamām personām, ja šis darījums nav saistīts ar minēto personu saimniecisko darbību.

(52) Ja šā panta 5.1 daļā minētais darījums turpmāko 12 mēnešu laikā tiek atkārtots, personām ne vēlāk kā mēneša laikā pēc šāda atkārtota darījuma veikšanas jāreģistrējas Valsts ieņēmumu dienestā kā apliekamajām personām.
Sola
Sola 19.06.2009 12:20
2446 сообщений на сайте
скажите а если в случае повтора в течении 12 месяцев, например в октябре была сделка на 15000 и в декабре 15000 соответственно в декабре он зарегистрировался надо ли октябрьскую сделку облогать?
Tatjanat
Tatjanat 19.06.2009 12:34
63 сообщения на сайте
Nodokļa rēķinu izraksta ar brīdi, kad jur. vai fiz. persona ir reģistrēta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā.
Sola
Sola 19.06.2009 12:42
2446 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.