Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Lūdzu padomu! Dzīvokļa īre - legāli!!! К списку тем

Lūdzu padomu! Dzīvokļa īre - legāli!!!
Dodiet lūdzu kāds padomu, kā labāk rīkoties - mēs esam firma, gribam legāli īrēt dzīvokļus saviem darbiniekiem, un maksāt par to visus nodokļus. Eiropā ir pieņemts, kā tu vienkārši oficiāli samaksā dzīvokļa īpašniekam naudu pēc rēķina un tas oficiāli aiziet uz firmas izdevumiem, kaut vai arī un palielina IIN un UIN.

Man ir problēma izdarīt to Latvijā, jo neviens dzīvokļa īpašnieks negrib saņemt naudu oficiāli, kaut mēs gribam visu oficiāli deklarēt un maksāt par viņu visus nodokļus paši.

Kāda ir pieredze, varat padot padomu, ka man to visu labāk noformēt, lai izdevumi ir legāli un arī dzīvokļu īpašnieku būtu apmierināti. Vai kādas viņiem varbūt problēmas? kāds ar tādu gadījumu ir saskaries?
Mushka
Mushka 08.07.2009 16:27
59 сообщений на сайте

Ответы (37)

Ну вообще-то до конца года может и продержится 15%, а с 01.01.2010 уже будет 23%, а может и опять все 25-ть. Да и по поводу жилья тоже не всё сладко у нас получится, налогом обложат по самое не балуй:-<
Tt7
Tt7 09.07.2009 09:23
37863 сообщения на сайте
Mikel - jā, atvainojiet, nepareizi uzrakstīju, 15%, bet no jauna gada būs 23 %.

Kel - patīkami, ka neesam vieni ar šo problēmu. No mūsu valsts var protams gaidīt visādus brīnumus, varbūt arī pamatoti baidās.

Maija - cilvēki, sadzirdot vārdus "legāli" un "maksāsim uz bankas kontu, nomaksājot par jums nodokliem", uzreiz atsakas no tāda varianta. Visi grib skaidru naudu un uzreiz. Mēs protams meklēsim, kur mēs liksimies.
Mushka
Mushka 09.07.2009 09:48
59 сообщений на сайте
bet no jauna gada būs 23 %.

Tas jau vēl nav teikts cik būs.

Bet cilvēki vienkārši ir iebaidīti ar valsts neprognozējamiem lēmumiem.
Ilma
Ilma 09.07.2009 09:58
30495 сообщений на сайте
Larao - mēs tak negribām noīrēt dzīvokli no maznodrošinātas personas, mēs vispār gribam noīrēt dzīvokli jaunbūvē, vai ir daudz maznodrošināto ar dzīvokļiem jaunbūvē? Problēma ir tāda, ka parasti dzīvokļa īpašnieks gan šo dzīvokli ir nopircis uz nelegāli nopelnīto naudu, tāpēc arī un grib turpināt saņemt ienākumus nelegāli.

Plusi:

1. Man kā īrniekam, ir pilnīgi oficiāls līgums ar visām oficiālam summam, kas ir pilnīgi legāls. Īre firma, kas ir stabila un liela, kas nepazudīs ar jūsu mēbelēm vai vēl kaut ko, kuru var atrast.

2. Man ir legāls ienākums, no kura tiek maksāti nodokļi - var parādīt bankai, ka man ir ienākumi.

3. Viss notiek pilnīgi legāli un VIDs pēc tam neprasīs, no kurienes man ir nauda.

Bet es varu maldināties, varbūt man kā grāmatvedīm tas ir svarīgi, ka ir papīrs un pierādījumi, varbūt parastiem cilvēkiem tas nav svarīgi.
Mushka
Mushka 09.07.2009 09:59
59 сообщений на сайте
Mushka, vel reiz Jums prasu. Kāpēc Jūs negribat īrēt dzīvokļus no Jur. personām? Kāpēc Jūms obligāti jāīrē no fiziķiem?
Sletla
Sletla 09.07.2009 10:17
13501 сообщение на сайте
Sletla - no dzīvokļiem, ko redzējam, īpašnieki visi bija fiziskās personas. Varbūt Jums ir info, ka arī kādas juridiskās personas izīrē dzīvokļus? Jā tādi ir, tas būtu ļoti labs variants!
Mushka
Mushka 09.07.2009 10:22
59 сообщений на сайте
Es zinu, ka firma "Latio" nodarbojas ar šādām lietām.
Sletla
Sletla 09.07.2009 10:25
13501 сообщение на сайте
Странно,ведь именно в теперешние, чудные времена полно не проданных Новых квартир,которые юрики пытаются хотя бы сдать, не то что продать!?
Slazda
Slazda 09.07.2009 10:45
1613 сообщений на сайте
Дык и я о том же....;-) Latio в основном, старые предлагает. А ежели нодо новую, то выбирайте любой, понравившийся пустой новый дом и бегом на их сайт! Благо реклама обычно где-то рядом маячит....:-)
Sletla
Sletla 09.07.2009 10:59
13501 сообщение на сайте
Ну да! Всё прилично будет,даже и дешевле,чем с физ.персоной. Вот вам и счёт за аренду и НДС в предналог возможно.... http://s16.rimg.info/68e4101383ef262f76b27adfe00bfefd.gif
Slazda
Slazda 09.07.2009 11:06
1613 сообщений на сайте
Manas domas par Latio ir nevisai labas, jo viņi tiešām par vecu dzīvokli prasa ļoti lielas starpniecības pakalpojumu maksas. Vislabāk jau sadarboties ar tiešajiem dzīvokļu īpašniekiem.
Mikel
Mikel 09.07.2009 11:09
811 сообщений на сайте
Pazvanīju uz Latio, viņi skaidru atbildi nedeva, vai viņiem vispār ir tāds pakalpojums, atzvanīšot. Bet uzreiz teica, ka ja tas būs, tad dzīvokli meklēšot paši, paņemot par to komisiju droši vien arī ne īpaši mazu
Mushka
Mushka 09.07.2009 11:12
59 сообщений на сайте
Nu tad pameklējiet jauno māju saitos....
Sletla
Sletla 09.07.2009 11:25
13501 сообщение на сайте
Pazvanīju uz Latio, viņi skaidru atbildi nedeva, vai viņiem vispār ir tāds pakalpojums, atzvanīšot. Bet uzreiz teica, ka ja tas būs, tad dzīvokli meklēšot paši, paņemot par to komisiju droši vien arī ne īpaši mazu- Ticiet man-ne mazo gan komisiju paņems!!!!;-)
Mikel
Mikel 09.07.2009 22:33
811 сообщений на сайте
Latio ir dārgs kantoris, tiem krīzes cenu nav... meklējiet pa taisno caur reklāmām
Putnins_a
Putnins_a 09.07.2009 22:50
201 сообщение на сайте
Mushka, а на какое время и сколько квартир Ваша фирма снимать собирается ?

Может выгоднее купить эти квартиры по нынешним ценам, чем терять īres naudu, а позже за ненадобностью квартиры продать и на этом еще и навариться
Meek
Meek 09.07.2009 23:10
5673 сообщения на сайте
Mushka, Latio nav labākais variants, man liekas viņi ir tikai starpnieki.

Pamēģiniet Merku, Urban Art, Domuss un citus jauno projektu attīstītājus. Ja šie nepatīk, ielieciet google meklētājā "Jaunie projekti" un zvaniet visiem pēc kārtas
Rude1
Rude1 10.07.2009 12:41
169 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.