Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

IK un prece USD К списку тем

IK un prece USD
Ja esmu saņēmusi preci dolāros (no Dānijas), krājumu uzskaites vērtība ir pēc valūtas kursa tajā datumā, kad pavadzīme izrakstīta, bet apmaksa dienas vēlāk jau pēc cita kursa. Uzskaite ir vienkāršā ieraksta sistēmā. Tātad jautājums - ko darīt ar starpību starp apmaksāto summu (sanāk manā gadījumā mazāka) un uzskaites, respektīvi, kas uz PVN iet. Kaut kā esmu apmulsusi
Murmurs
Murmurs 15.07.2009 12:23
48 сообщений на сайте

Ответы (5)

Starpība būs ieņēmumi no valūtas kursa svārstībām, žurnālā ieraksts apmaksas dienā.

Bet kāda te ( pie apmaksas) saistība ar PVN?
Sola
Sola 15.07.2009 13:25
2446 сообщений на сайте
To, ka ieņēmumi, izdomāju gan, bet kurā sadaļā - sanāk kasē? Jo bankā jau nauda nepalielinās it kā. Par PVN tikko tiku skaidrībā, ka uz PVN1 II daļu šie dolāri jāpārrēķina dāņu kronās pēc tā paša rēķina datuma, nevis apmaksas. Šitā ir, ka kaut kas pirmoreiz :)Turpmāk jau zināšu.
Murmurs
Murmurs 15.07.2009 13:35
48 сообщений на сайте
No kurienes parādīties kursu starpība žurnālā ?

Uzskaite pa vienkārša ieraksta metodi. Saņēma preci, bet neapmaksājuši - nav nekādu ierakstu žurnālā. Apmaksāja preci = izdevumi . Visa summa žurnālā, izdevumos.
Giza
Giza 15.07.2009 13:39
6496 сообщений на сайте
Bet pēc kura kursa tad būs krājumu uzskaite - pēc apmaksas datuma kursa vai pēc rēķina datuma kursa? Tāda man tā pamatproblēma. Un tad jau arī tieši tāds pat jautājums par PVN - pēc kura datuma likt deklarācijā? Vai šai ziņā tātad IK atšķiras no SIA?
Murmurs
Murmurs 15.07.2009 13:42
48 сообщений на сайте
PVN uzskaite IK neko neatšķiras no SIA. Valūtu kurss un PVN un preces uzskaitei uz vienu un to pašu dienu.
Giza
Giza 15.07.2009 14:07
6496 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.