Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Precizētie ienākumi par atbrīvotu darbinieku К списку тем

Precizētie ienākumi par atbrīvotu darbinieku
Ir izveidojusies šāda situācija: pārņēmu firmu, kurā iepriekšējais grāmatvedis konflikta dēļ EDS nodeva pilnīgi tukšu (TUKŠU) atskaiti par VSAOI un IIN par marta mēnesi. Par strādājošiem darbiniekiem es jūnija atskaitē iesniedzu ienākumu precizējumus, bet ko darīt ar vienu darbinieku, kurš martā ir atbrīvots- respektīvi jūnija atskaitē es viņu ieslēgt nevarēju- EDS rāda ka ar tādu darbinieku nepastāv darba attiecības, marta precizētu atskaiti EDS arī nepieņem (zvanīja arī no VID- ieteica darbinieku pieņemt uz vienu dienu un uzreiz atbrīvot- murgs, darbinieks nav atrodams). Varbūt kāds vai kāda ir saskāries ar šādu situāciju.

P.s. summa diezgan liela- pāri 400 latiem (kaut gan kāda starpība, kaut vai 40 Ls, bet ienākums taču jāparāda)!!!!!
Dinaro
Dinaro 27.07.2009 13:28
8241 сообщение на сайте

Ответы (9)

Tikai tā kā teica VID darbinieki. Savādāk neizdosies. Nav paredzēts saskaņā ar likumdošanu labot darba ienākumus senāk kā par vienu mēnesi uz atpakaļu korekcijās.
Ilma
Ilma 27.07.2009 13:33
30495 сообщений на сайте
Njā- kur lai tagad meklē to darbinieku. Pie tam, kāds labs padoms no VIDa darbinieku puses- ja nevarat atrast atstājiet kā ir. Pirmām kārtām mums (VIDam un firmas grāmatvedībai) nesakritīs aprēķinātās VSAOI (gada beigās pēc nodokļu izraksta), otrām kārtām Atskaite par FP izmaksātām summām par šo darbinieku tika pieņemta par visu kopējo izmaksāto summu (t.i. arī plus tā, kura nav atspoguļota VSAOI atskaitēs) Un kā to atpoguļot

Pieņem likumus, kuri ir pretrunā un nekādi nav saskaņojami ar dzīvi
Dinaro
Dinaro 27.07.2009 13:39
8241 сообщение на сайте
Nu kam Jums to darbinieku meklēt.Pieņemiet un tajā pašā dienā atbrīvojiet.Un pareizi jau ir, ka nevar uz atpakaļu labot, citādi VSAA nevarētu arī vien beigt precizēt piem.bezdarbnieku,pensiju, slimības uc.pabalstus ja algas visu laiku būtu iespējams mainīt uz atpakaļu.
Ilma
Ilma 27.07.2009 13:46
30495 сообщений на сайте
Un kā tad šā dā gadījumā ar ienākumiem unieturēto IIN- tas tika atspoguļots atskaitē par FP izmaksātām summām marta atskaitē

Es neesmu pret to, ka precizējumus par darba samaksu nevar iesniegt, bet domāju, ka varētu būt atsevišķa veidlapa (kā pensionāriem u.t.t.), kurā varētu iekļaut šādus netipiskus gadūjumus
Dinaro
Dinaro 27.07.2009 13:53
8241 сообщение на сайте
Nu IIN atskaites ļauj labot, par IIN nav nekādu problēmu. Var labot cik tīk.
Ilma
Ilma 27.07.2009 14:00
30495 сообщений на сайте
Atskaites jau var, bet kā es labošu martā aprēķināto d/a un izmaksāto caur bankas kontu Sanāk, ka firma NAV deklarējusi darbiniekam izmaksāto ienākumu (līdz ar to aprēķināto VSAOI un ieturēto IIN)- vai tad par to nedraud sods
Dinaro
Dinaro 27.07.2009 14:04
8241 сообщение на сайте
Draud gan, bet par to ir atbildīgs uzņēmuma vadītājs, kam skandalējās ar iepriekšējo grāmatvedi un pats neparakstīja atskaites. Lūk tikai pats vainīgs. Vilciens aizgājis.
Ilma
Ilma 27.07.2009 14:09
30495 сообщений на сайте
Paldies, Ilma par atsaucību Mums tāds patīkams dialogs sanāca
Dinaro
Dinaro 27.07.2009 14:12
8241 сообщение на сайте
Patiesi, žēl ka citi neiejaucās, jo vairāk domu jo labāk.Es jau arī par to esmu reizēm skrobījusies, bet ko padarīsi, tas radina pie zināmas kārtības.
Ilma
Ilma 27.07.2009 14:14
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.