Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Skaidras naudas darījums! К списку тем

Skaidras naudas darījums!
Sveiki!

Vēlētos zināt citu grāmatvežu viedokli šādā jautājumā.Uzņēmuma vaditājs ir izņēmis skaidru naudu ,no uzņēmuma bankas konta avansa norēķiniem.No klienta saņēmam preci,gribējām apmaksāt skaidrā naudā,bet klienta gribēja lai maksājam caur banku.Vadītājs caur banku atmaksāja p/z no avansa norēķina naudas.Tagadman avansa norēķinos ir p/z ar bankas maksājuma orderi,kur vadītājs ir naudu ieskaitījis uz reiz kreditoru kontā.Zavanot konsultantiem un jautājot,vai šis darījums skaidras naudas darījums,vai bezskaidras tad viens saka,ka jā otrs nē.Loti gari sanāca,bet jūtos apmaldījusies trīs priedes :)Jo p/z summa ir lielāka ne,ka 3000.lsUn no trim 3000.lsir jāziņo skaidras naudas deklarācija.
Gerdass
Gerdass 26.08.2009 14:03
16 сообщений на сайте

Ответы (6)

А 30-ю статью закона о Налогах и пошлинах сама не пробовала прочесть?

(3) Šā panta normas neattiecas uz:

1) kredītiestāžu pakalpojumiem;

2) skaidras naudas iemaksām kredītiestādēs šā panta pirmajā daļā minēto darījumu dalībnieku kontos.
Tt7
Tt7 26.08.2009 14:18
37863 сообщения на сайте
"Vadītājs caur banku atmaksāja p/z no avansa norēķina naudas" - Jūs to pati uzrakstijāt! Nauda aizgāja no bankas!!! Nekādu sakaru ar skaidrās naudas darijumu, es te neredzu....
Sletla
Sletla 26.08.2009 14:18
13501 сообщение на сайте
Man vienkārši apmulsināja viena no konsultantēm,kurai ka es pateicu,ka nauda ir paņemta no avansa norēķiniem,tad tas ir skaidras naudas darījums un viss.Jop/z,taču es likšot pie avansa norēķiniem.

Liels paldies par atbildēm!
Gerdass
Gerdass 26.08.2009 14:33
16 сообщений на сайте
Varbūt viņa Jūs nepareizi saprata.....;-) Kases čeka Jums taču nav! Tātad nekādas runas par skaidro naudu nevar būt.:-)
Sletla
Sletla 26.08.2009 14:45
13501 сообщение на сайте
Kāds gan tur skaidras naudas darījums, izmaksa no konta, iemaksa atpakaļ un pārskaitījums no bankas, vai nav vienalga, atmaksājot naudu atpaļ uzņēmuma kontā vai arī iemaksājot caur banku klienta kontā. Viennozīmīgi nekāds skaidras naudas darījums
Sunits
Sunits 26.08.2009 14:54
53 сообщения на сайте
Вообще-то, вопросы нужно правильно задавать, раз спросили сделка ли это в наличных для вашей фирмы - абсолютно верно, для вашей фирмы это сделка в наличке, потому как вносил ваш босс на счёт наличные. Если бы вопрос был задан верно, т.б., нужно ли декларировать такую сделку вам, то декларировать её не нужно, см.выше закон.
Tt7
Tt7 26.08.2009 14:59
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.