Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Kredītrēķins par 2008.g. un PVN nemaksātājs К списку тем

Kredītrēķins par 2008.g. un PVN nemaksātājs
Labdien!

Gribu noskaidrot vai domāju pareizi. Situācija ir sekojoša.

SIA "Sēne" 2008.gadaseptembrī saņemts rēķins no SIA "Oga" par pakalpojumu, summa 14250 LVL ( t.sk 18% PVN 2173,73 LVL). Par pakalpojumu SIA "Sēne" samakājusi "Ogai" 50%, tas ir, 7125 LVL.

2008.gadanovembrī SIA Oga ir izslēgta no PVN reģistra, jo neiesniedza PVN atskaites.

2009.gadaaugustā abi vienojas, ka otru daļu "Sēne" nemaksās, jo cena pakalpojumam ir bijusi pārāk augsta, kam "Oga" piekrīt un izraksta kredītrēķinu 2009.gadaaugustā par atlikušo summu, tas ir, par 7125 LVL.

Vai es varu grāmatot visu summu uz ieņēmumiem. Vai man tomēr valstij ir jāatmaksā PVN summa par kredītrēķina daļu 1086,87 LVL, ko es nedrīkstu atprasīt. Vai tomēr tā, kā Oga vairs nav PVN maksātāja, man vairs PVN nav jāatmaksā valstij?

Jau iepriekš pateicos par padomu!
Lapsina
Lapsina 02.09.2009 16:17
нет сообщений на сайте

Ответы (2)

Jums taču KR būs bez PVN. Neko nebūs jāatmaksa. KR summu uz ieņemumiem -pareizi.
Rohan
Rohan 02.09.2009 16:41
497 сообщений на сайте
Izskātās no malas, ka SIA Sēne optimizēja UIN par 2008, pārliekot UIN māksājumu uz 2009.g. (kad firmai bus zaudējumi).

Pārējā piekritu Rohan.
Julijaabd
Julijaabd 03.09.2009 11:14
1285 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.