Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN no ES К списку тем

PVN no ES
No apliekamas igaunu firmas saņemam pakalpojumus, PVN deklarācijā taisu reversu par 21% un aizpildu PVN priekšnod. I pielikumu,kur būs gan prece no Latvijas, gan šie pakalpojumi no ES nevis II pielikumu kā man grib iegalvot no malas? Tikai nevaru atrast uz ko es varu atsaukties ka tā vajag. Paldies
Storno
Storno 05.10.2009 14:39
1392 сообщения на сайте

Ответы (5)

а что за услуги?
Nak
Nak 05.10.2009 14:49
9201 сообщение на сайте
reklamas izvietosana, tirgus izpētes izdevumi
Storno
Storno 05.10.2009 14:52
1392 сообщения на сайте
4 статья 7 часть 2 пункт, и 4 статья 7 часть 3 пункт
Nak
Nak 05.10.2009 15:26
9201 сообщение на сайте
(7) Pakalpojuma saņēmēja juridisko adresi uzskata par pakalpojuma sniegšanas vietu šādiem pakalpojumiem, ja apliekamā persona šos pakalpojumus sniedz jebkurai citas dalībvalsts personai, kas veic saimniecisko darbību, vai Eiropas Savienības teritorijā nereģistrētai personai:

1) patentu, autortiesību, licenču, preču zīmju un līdzīgu tiesību piešķiršana, nodošana citu rīcībā un kontrolē;

2) ar reklāmu vai sabiedrisko darbību saistīti pakalpojumi, arī reklāmas aģentu un reklāmas aģentūru darbība;

tad sanak ka tiek sniegts reklamas pakalpojum un sniegshanas vieta ir Latvija ja Storno uznemums ir no latvijas?
Honee
Honee 06.10.2009 16:00
61 сообщение на сайте
Ага, так и санак, потому фирме Сторно нужно реверс крутить.
Tt7
Tt7 06.10.2009 16:08
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.