Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN pakalpojumiem uz EE К списку тем

PVN pakalpojumiem uz EE
Tikai vēlējos pārliecināties, vai pareizi sapratu! LV SIA sniedz programmatūras pakalpojums EE firmai, pakalpojumi apliekas ar 0 % PVN! pareizi? vai LV SIA drīkst atskaitīt priekšnodokli no samaksātās summas citai LV kompānijai par šo pakalpojumu?
Krikliepa
Krikliepa 13.10.2009 13:57
207 сообщений на сайте

Ответы (8)

Ja ir PVN maksātāja, tad drīkst.
Andaz
Andaz 13.10.2009 14:53
27892 сообщения на сайте
Bet kapec nedrīkts pakalpojumu aplikt ar 0% likmi,ja pakalpojumu sniedz iekšzemē, t.i. Latvijā, citai ES valstij?

Neatceros vairs PVN pantu,bet tur bija teikts,ja pakalpojuma sniegšanas vieta ir Latvija,tad jāapliek ar PVN21%?
Livucis
Livucis 13.10.2009 16:46
505 сообщений на сайте
По 7 части 4 статьи местом оказания определённых услуг является юридический адрес получателя услуги, даже если эта услуга оказана на территории Латвии.
Tt7
Tt7 13.10.2009 20:00
37863 сообщения на сайте
Paldies par atbildēm! priekšnieks neizpratnē, kāpēc nav jāapliek ar 21% PVN, jo redz viņam igauņu firma par līdzīgiem pakalpojumiem rēķinā aplika ar PVN... nezinu gan kāpēc igauņi savā pusē apliek, mēs jau to tāpat nevaram atskaitīt, viņu PVN mums iet reversā!
Krikliepa
Krikliepa 15.10.2009 13:37
207 сообщений на сайте
А зачем же вы на их ПВН ещё реверс крутите? И почему вы их вообще принимаете с их ПВНом, если и они и вы плательщики?:-O
Tt7
Tt7 15.10.2009 15:40
37863 сообщения на сайте
Tt7, direktoram cita firma par līdzīgiem pakalpojumiem piestāde rēķinu ar PVN no igaunijas puses! Rēķinu LV SIA piestāda pavisam citai igaunijas kompānijai! vienkārši pakalpojumim bija līdzīgi un tāpēc direktors nesaprata, kāpēc mēs uz EE rakstam ar 0% bet viņi mums no EE rēķina PVN!
Krikliepa
Krikliepa 16.10.2009 09:31
207 сообщений на сайте
Es par tiem pakalpojumiem ES ,kas apliekas ar PVN21%,ja tos sniedz seit: kam tad ir taisniba. Es ar igauni vienu striidos, vins saka,ka mums japiemero 0% PVN,bet es aprekinu 21%. Taa ir izstazu stenda ire tepat Latvijaa. Vins te piedalas izstade. Pec dazadam konsultacijam secinu,ka man jaapliek pakalpojums ar PVN21%.Kaa tur isti ir?
Livucis
Livucis 16.10.2009 11:55
505 сообщений на сайте
Да так и будет, 21%, потому как это арендованное имущество не вывозилось из Латвии, а пользовались им сдесь, несмотря на то, что аренда кустамой манты и включена в 7 часть 4 статьи, но 25 статья разъясняет конкретно, где то место оказания и почему.
Tt7
Tt7 16.10.2009 12:07
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.