Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pziņojums par fiz. pers. izm. summām К списку тем

Pziņojums par fiz. pers. izm. summām
Sveiki, cien. gr. speciālisti.

Šodien biju VID, nodevu atskaites.

VID dariniece man kaut ko mēģināja ieskaidrot, bet es godīgi sakot neko nesapratu!

Nodevu: Paziņojumu par fiz. pers. izmaksātajām summām kopsavilkumu par okt. (ik mēnesi darbiniekiem izmaksājam auto nomu, ik mēnesi nesu šo atskaiti)

un divus Pziņojumu par fiz. pers. izm. summām par atbrīvotu darbinieku (viens paz. par darba algu kopsavilkums par gadu 01/01/09/-30/10/09 un otrs par auto nomu par gadu).

Ko es daru nepareizi!?
Inga.ru
Inga.ru 05.11.2009 16:38
533 сообщения на сайте

Ответы (6)

tam visam jābūt vienā atskaitē
Larao
Larao 05.11.2009 16:42
6767 сообщений на сайте
Nesapratu! Labi, tos divus paziņojumus par atbrīvoto darbinieku es varēju apvienot vienā kopsavilkumā norādot dažādus ienākuma kodus par periodu "-1" t.b par gadu.

Bet kā es viņus varu iekļaut atskaitē par oktobri, tur tak augšpusē norādīts atskaites mēnesis- okt.?

Vai šie kopsavilkumi par atbrīvotu darbinieku vispār vairs nav jāiesniedz?

Vēl man viņa kaut ko stāstīja, ka šīs atskaites principā jāiesniedz vienreiz gadā. Nicho neponimaju!
Inga.ru
Inga.ru 05.11.2009 16:56
533 сообщения на сайте
Paziņojumi par fiz.personām izmaksātām summām ir jasniedz 1 gadā (līdz nākoša taksācijas gada 1.februārim).
Gaandrejeva
Gaandrejeva 05.11.2009 17:03
51 сообщение на сайте
Man rodas iespaids, ka es esmu galīgi stulba.



Cik es saprotu, Paziņojums par fiz. pers. izm. summām kopsavilkums jāiesniedz vienreiz gadā par gadu, ja šīs summas norādītas Darba devēja ziņojumā, t.i. līdz 1. februārim iesniedzam kopsavilkumu par gada laikā izmaksāto darba algu, atbrīvotās personas tur neiekļauj, par tām šo paziņojumu iesniedz atlaišanas brīdī.

Bet par izmaksām, kas nav iekļautas Darba devēja ziņojumā, piem. ikmēneša auto nomas maksa tak jāsniedz ik mēnesi, agrāk tas bija 6. pielikums vai tas arī tagad sniedzams vienreiz gadā?
Inga.ru
Inga.ru 05.11.2009 17:27
533 сообщения на сайте
atbrīvotās personas arī tur iekļauj

un 6 pielikums nu jau drīz būs gads kā tas ir atcelts
Larao
Larao 05.11.2009 17:35
6767 сообщений на сайте
Larao lasi "agrāk tas bija 6. pielikums"

Jebkurā gadījumā pateicos.
Inga.ru
Inga.ru 05.11.2009 17:44
533 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.