Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

darbinieku veselības apdrošināšana un IIN & VSAOI К списку тем

darbinieku veselības apdrošināšana un IIN & VSAOI
Nopirkām darbiniekiem veseības apdrošināšanas polises par 350 LVL. Pēc VSAOI un IIN likuma ar nodokļiem neapliekas summa līdz 300 LVL un/vai līdz 10% no darbinieka taksācijas gada bruto ienākumiem, līdz ar to skaidrs, ka vismaz 50 LVL ar nodokļiem apliekas.

Jautājums tāds: kurā brīdī man tie 50 LVL jānorāda darbinieka ienākumos un jāapliek ar nodokļiem un kurā brīdī rodas skaidrība, cik tad īsti ir tie "10% no taksācijas gada bruto ienākumiem"? Nākamā gada sākumā? Vai kā?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 16.11.2009 15:01
373 сообщения на сайте

Ответы (8)

Рассчитайте в декабре по году.
Aleksja
Aleksja 16.11.2009 15:47
10004 сообщения на сайте
Tātad, ja apdrošināšanas ir nopirktas oktobrī, tad man pie darbinieku oktobra ienākumiem nekas nav jāskaita klāt, bet apliekamie 50 LVL (vai vairāk, ja 10% nu gada ienākumiem sanāk mazāk nekā 300 LVL) jāapliek ar nodokļiem tikai tad, kad darbiniekiem tiek aprēķināti nodokļi par decembra mēnesi?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 16.11.2009 15:52
373 сообщения на сайте
Viss atkarīgs no tā - kāda polise, kāds līgums, kāds termiņš.

Varbūt jāliek klāt visa polises summa, varbūt proporcionāli.
Andaz
Andaz 16.11.2009 16:52
27892 сообщения на сайте
Veselības apdrošināšanas polise uz gadu sākot no šī gada novembra. Līgums slēgts oktobrī, apmaksāts oktobrī un visa prēmija apmaksāta uzreiz.

Vai es varu tos 50 LVL (kas sanāk pāri 300 LVL limitam) iekļaut darbinieka apliekamajā ienākumā par oktobtri un decembra beigās (kad būs zināmi darbinieka gada kopējie ienākumi) pie gada pēdējās algas izdarīt korekcijas apliekamajā ienākumā, ja tādas vēl būs nepieciešamas?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 17.11.2009 10:59
373 сообщения на сайте
http://www.tilde.lv/Download/Materiali/Algas-CituVeiduAtlidzibasAprekini.pdf
Andaz
Andaz 17.11.2009 12:40
27892 сообщения на сайте
Paldies! Izskatās, ka tas ir tieši tas, ko man vajag
Zhavoronoks
Zhavoronoks 17.11.2009 12:48
373 сообщения на сайте
caur googli var atrast ne to vien
Andaz
Andaz 17.11.2009 15:28
27892 сообщения на сайте
Izpētīju to failu, piemērus - tātad ja pareizi saprotu, neatkarīgi no tā, kurā mēnesī taksācijas gadā tās polises ir iegādātas, viņas jāuzrāda un ar nodokļiem jāapliek tikai decembrī taisot decembra mēneša nodokļu korekciju, kurā ievērotas apdrošināšanas iemaksu apliekamās daļas?

Vismaz tā es saprotu no tiem piemēriem 2.lapā
Zhavoronoks
Zhavoronoks 19.11.2009 16:27
373 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.