Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

IK un PVN nodoklis К списку тем

IK un PVN nodoklis
Lūdzu Jūsu palīdzību piemērošanā.

Es tikko nodibināju IK un tagad esmu samulsusi par PVN. Sniegšu pakalpojumu (starpniecības), kas pats par sevi apliekas ar PVN. Biju sapratusi, ka saņemot rēķinu no piegādātāja, tas būs ar visu 21%, kuru es pārskaitu piegādātājam un viss. Un pats IK maksā nodokli tikai no šīs manis nopelnītās starpniecības. Izrādās, ka IK kā fiziska persona nav PVN maksātājs (no darījuma kop.summair ļoti maza) un tad rēķins tiks piestādīts bez PVN. Ko tas nozīmē man - IK? Cik sapratu no VID, IK un pašnod.pers. 2010.g. nodokļus var maksāt 1x gadā, bet te tas PVN "jauc visu gaisu". Kā ir pareizi?
Kimus
Kimus 13.12.2009 14:55
5 сообщений на сайте

Ответы (7)

Kādu starpniecības pakalpojumu Jūs sniedziet?
Ilma
Ilma 13.12.2009 15:37
30495 сообщений на сайте
internets
Kimus
Kimus 13.12.2009 15:47
5 сообщений на сайте
Ничего не поняла.
Albina
Albina 13.12.2009 15:55
64703 сообщения на сайте
Domāju, ka Jums būs jāizraksta tikai savs rēķins par starpniecības pakalpojumu, jo piem.precinepārdosiet savā vārdā, bet būsiet tikai starpnieks.Pircējs saņems piem. pārdevēja rēķinu + Jūsu rēķinu par starpniecības pakalpojumu. Savu rēķinu protams kamēr nebūsiet kļuvis par PVN maksātāju protams izrakstīsiet bez PVN, tie būs Jūsu ieņēmumi.Precei nebūs ne pirktajai ne pārdotajai ar Jums nekāds sakars.IKjāmaksā VSAOI katru ceturksni pa mēnešiem, ja ieņēmumi - izdevumi virs 180,- Ls mēnesī un IIN tiešām reizi gadā pēc IIN gada deklarācijas, kuru jāiesniedz līdz 1.janv pēc taksācijas gada.

Bet uzlieciet meklētājā starpniecības pakalpojumi un būs Jums ko lasīt.
Ilma
Ilma 13.12.2009 15:56
30495 сообщений на сайте
А Вы вообще зарегистрировались как плательщик ПВН?
Martinas
Martinas 13.12.2009 16:54
38532 сообщения на сайте
Izklausās, ka nē

Izrādās, ka IK kā fiziska persona nav PVN maksātājs (no darījuma kop.summair ļoti maza) un tad rēķins tiks piestādīts bez PVN.
Ilma
Ilma 13.12.2009 17:27
30495 сообщений на сайте
Liels paldies Ilmai! Es tiešām laikam sapratu;)
Kimus
Kimus 13.12.2009 18:31
5 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.