Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Jaiesniedz ienakuma deklaracija??? К списку тем

Jaiesniedz ienakuma deklaracija???
LAbs vakars. Man ir tada situacija - bija man kadu laicinju ieprieksh individuaalaa komersanta firma.. sanaca taa, ka viss vienmer bija pa nullem, vienvardsakot iesniedzu tikai ceturksnii atskaiti par kviitiim, bet shi gada aprilja sakumaa arii "individuaalo komersantu gada paarskatu", kas ieksh EDS sistemas tika pienjemts un akceptets. man teica, ka tas ir viss, ka sno manis tiek prasiits.. taa es biju domajis kkad janvaarii slegt ciet manu IK "***", bet shodien atnaca man veestule no VID ar textu:

VID .. riiciibaa ir informacija, ka jums "vards uzvards", "***" IK un nav iesniegta gada ienakumu deklaracija par 2008. gadu... utt. man dod 10 dienas, lai ierastot, pec tam bus administrativs sods utt.

Palidziet man ludzu! Tikai konkreti, ko man tagad darit.. esmu students, kursh vnk meginaja veidot mazu biznesu, pareizak IK, bet nesanaca.. par nodolkjiem es maz ko zinu, zinaju tiikai to, kas it ka bija vajadzigs.. es nesaprotu, kadu vel ienakumu deklaraciju man tagad vajag, tas ir kkas cits salidzinot ar to IK gada parskatu? kaa man tagad rikoties? ceru uz jusu atsaucibu un sapratni.
Paradox
Paradox 18.12.2009 16:24
54 сообщения на сайте

Ответы (38)

Jusm vajag aizpildit Gada ienakuma deklaraciju un nodod to!

Katram gadijumam pakeriet lidzi šokoladi!!!

P.S. Deklaracijas blanks ir VID.GOV.LVmājas lapā
Nina1327
Nina1327 18.12.2009 16:44
246 сообщений на сайте
tas ir mans kaa IK pienakums? tas nozime, ka taa jaiesniedz kopaa ar indiv. kom. gada atskaiti katru gadu lidz 15. aprilim..? vnk man nekadu ienakumu nebija , viss pa 0..
Paradox
Paradox 18.12.2009 17:29
54 сообщения на сайте
До 1. апреля, а не до 15. Это Ваша обязанность. Если доходов и расходов не было, надо сдать декларацию с нулями.
Martinas
Martinas 18.12.2009 18:37
38532 сообщения на сайте
bet shi gada aprilja sakumaa arii "individuaalo komersantu gada paarskatu", kas ieksh EDS sistemas tika pienjemts un akceptets. man teica, ka tas ir viss, ka sno manis tiek prasiits.. taa es biju domajis kkad janvaarii slegt ciet manu IK "***", bet

Drusku nesaprotu. Tad Gada dekl. tomēr iesniedzāt? Tikai nevis uz fiziskas personas vārda bet uz IK? Tad vienkārši pārtaisiet to IK dekl uz fiz.personasvārda kā tam arī jābūt. To paskaidrosiet VID un domāju nekāds sods nebūs.
Ilma
Ilma 19.12.2009 13:02
30495 сообщений на сайте
Физическое лицо сдает в обязательном порядке Декларацию, если на его имя зарегистрировано ИК.

В декларации указываются все доходы + доходы от деятельности ИК.

Годовой отчет ИК делает только в том случае, если ведет учет по двойной записи.

В таком случае годовой отчет ИК+декларация физического лица.
Julijatim
Julijatim 19.12.2009 17:00
8799 сообщений на сайте
Nu tā ir, bet cik saprotu cilvēks savas nezināšanas pēc iesniedzis Gada dekl.uzIK , bet ne kā fiz.persona tad prakstiski tas pats vien būs arī fiz.personasdeklarācijā tā teikt nulles. Domāju, ka jāsataisa tā dekl kā fiziskai personai, visu paskaidros VID un sods nekāds nebūs.;-)
Ilma
Ilma 19.12.2009 18:20
30495 сообщений на сайте
Декларацию от имени ИК сдать невозможно. Скорее всего, ВИД ее просто не принял. Нужно просто сходить в ВИД и поменять название ИК на имя-фамилию.
Albina
Albina 19.12.2009 18:22
64700 сообщений на сайте
Cilvēks saka

kas ieksh EDS sistemas tika pienjemts un akceptets. man teica, ka tas ir viss, ka sno manis tiek prasiits..



Izdruku no EDS un uz VID prom
Ilma
Ilma 19.12.2009 18:36
30495 сообщений на сайте
ЭДС-то принял. Только она где-то и "зависла" в воздухе
Albina
Albina 19.12.2009 18:44
64700 сообщений на сайте
Laikam diemžēl, bet domāju ka šoreiz nokārtot nebūs grūti:-)
Ilma
Ilma 19.12.2009 18:52
30495 сообщений на сайте
Я тоже так думаю. Надо просто с копией декларации сходить в ВИД и все решить на месте.
Albina
Albina 19.12.2009 19:02
64700 сообщений на сайте
Eeh, es ne parak sapratu, kas taa par lietu, vai neesmu kaut ko iesniedzis vai arii viņiem kaut kāda kļūda.. pie tam kas interesanti, ka iepriekš visi papīri nāca uz manu juridisko adresi.. ta ka esmu pierakstits citaa dzivoklii, tur nekas nenaca.. bet shis dokuments atnaca tieshi tur, kur esmu pierakstiits.

Šeit uztiasīju 2 bildes, 1. ir VID brīdinājums, 2. tas, ko man pieņēma kā IK gada pārskatu.

Vēl nesaprotu, kādēļ man jāuzrāda visi ieņēmumi.. kas man arī universitātes stipendiju tur rakstīt vai..?!...

http://img687.imageshack.us/img687/1609/bridinajumsnovid.jpg
http://img690.imageshack.us/img690/4781/88013519.jpg
Paradox
Paradox 19.12.2009 20:12
54 сообщения на сайте
2Julijatim

вёл учет по простой записи..
Paradox
Paradox 19.12.2009 20:15
54 сообщения на сайте
Ko Jūs kreņķējieties.ņemiet EDS izdruku un esjiet uz VID, tur visu noskaidrosiet kas un kā. Bet fiz.personaisavā Gada dekl. tā arī ir jānorāda VISI ieņēmumi.Arī t.sk.universitātes stipendija protams , tie būs ar IIN neapliekamie ienākumi.
Ilma
Ilma 19.12.2009 20:21
30495 сообщений на сайте
Ну и правильно вам ВИД письмо прислал. Вы сдали годовой отчет по ИК, но не сдали годовую декларацию от физ.лица.
Albina
Albina 19.12.2009 20:39
64700 сообщений на сайте
1. Вам никакой годовой отчет сдавать не надо было. Вам надо было просто сдать декларацию физического лица с приложением Д3.

2. Видела я в ЭДС это "годовой отчет ИК".

Там просто можно приложить любой файл, ничего не заполняя, как приложение к годовому отчету СИА. Так что не извесно, что Вы там еще сдали.
Julijatim
Julijatim 19.12.2009 22:45
8799 сообщений на сайте
Вам так же надо учесть, что договор на ЭДС надо было подавать в ВИД 2. Один от имени ИК, другой от имени физического лица. Тут такая фишка, что отчитыватся нужно и как ИК, и как "физик". Поэтому, налоговая Вас ищет как физика, а не как ИК, по Вашему месту декларирования (у них единая база), а не по месту юридического адреса ИК.
Julijatim
Julijatim 19.12.2009 22:51
8799 сообщений на сайте
Аааах, что же мне теперь делать..? поговорил с бух. она сказала, что надо эту "Ienakuma deklaraciju" сдать и всё. Завтра еду в универ за справкой о стипендии в 2008. г. вроде никаких больше доходов не было..

2Julijatim

Я сдал IENĀKUMI NO SAIMNIECISKĀS DARBĪBAS (Д3) как Individuālo komersantu gada pārskats ...
Paradox
Paradox 20.12.2009 23:31
54 сообщения на сайте
И в ЕДС я только как ИК регался...
Paradox
Paradox 20.12.2009 23:31
54 сообщения на сайте
Вот в этом и есть ошибка. Я думаю, берите то, что сдавали и едьте с этим в ВИД. Может, и не штрафанут.
Martinas
Martinas 21.12.2009 00:18
38532 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.