Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Atgriezta prece tekošā mēnesī Zalktī К списку тем

Atgriezta prece tekošā mēnesī Zalktī
Sakiet lūdzu grāmatveži, kas strādā ar Zalkti, man ir atgriezta prece piegādātājam tekošā mēnesī, izveidoju atsevišķu kontu, bet nevaru piesaistīt ar mīnusa zīmi(nav paredzēts) ne PVN pārskatam, ne arī priekšnodokļu pārskatam, nezinā kā vēl ar bilanci! Kā darat jūs lai viss korekti parādītos atskaitēs.
Chillii
Chillii 11.01.2010 10:25
13 сообщений на сайте

Ответы (5)

Ar mīnusa zīmi nevar. Es grāmatoju ar pretējo grāmtojumu, t.i.jarealizācija bija uzskaitīta K 6110 piem. tad tagad būs tā summa D 6110.
Ilma
Ilma 11.01.2010 10:34
30495 сообщений на сайте
To preci atgriežam mēs, saņemot uzskaitīju D7110 D5723 K 5310, atgriežot preci grāmatojumu veicu otrādi tikai citā PVN kontā, bet to PVN kontu nevaru piesaistīt tā lai deklarācijā samazinātos priekšnodoklis.
Chillii
Chillii 11.01.2010 13:38
13 сообщений на сайте
Es piesaistu korekcijas rindai šo atseviško kontu.Paskatietiesvai pareizi ir norādīts šis konts uzstādījumos. Gadam noslēdzoties pārgrāmatoju uz parasto PVN kontu.Nekādu problēmu nav bijis. Man gan parasti preču atgriešana nenotiek tajā pašā mēnesī.:-)
Aivareno
Aivareno 11.01.2010 14:47
6641 сообщение на сайте
Atgriežot preci citā taksācijas periodā var piesaistīt korekcijas rindai, bet tekošā menesī nekādi nesanāk samazināt priekšnodokli.
Chillii
Chillii 11.01.2010 18:13
13 сообщений на сайте
Dariet kā saka Aivareno, ielieciet speciālu kontu un piesasitiet PVN atskaitei.
Ilma
Ilma 11.01.2010 19:38
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.