Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN un EKA atskaite Z К списку тем

PVN un EKA atskaite Z
Labdien!

Kafejnīcā Z atskaitē sadaļā Finanšu atskaite uzrādās summas ar/bez PVN. Kopsumma, piemēram, ir 256,66. (to ņem par pamatu uzskaitot PVN?) Dažiem klientiem ir 10% atlaide no pirkuma, tā atspoguļojas sadaļā Neto realizācija, kur nomīnusojas piemēroties 10% Ls 6,26. Tālāk ir sadaļa Nodaļu atskaite, kur pa pozīcijām atspoguļojas ieņēmumi pa dienu, bet kopsumma tur iznāk 262,92 (256,66+6,26). Kā pareizi uzskaitīt ieņēmumus, ja vēlas tos uzskaitīt pa pozīcijām, vai tad jāmīnuso tie 10% jeb kur tie paliek, un kur tad PVN no tiem 10%? neko nesaprotu, lūdzu palīdziet!
Rimine
Rimine 14.01.2010 16:22
50 сообщений на сайте

Ответы (6)

Palūdziet veikt X-atskaiti pirms un pēc pirkuma ar piemēroto atlaidi, kuram arī izdrukāt kopiju. Tad arī nāks cik necik apgaismība par notiekošo.
Liepupe
Liepupe 14.01.2010 18:50
нет сообщений на сайте
Tikko to izdzīvoju ar Ziemassvētku atlaidēm EKA ( precīzāk KONIC 1996.gadaizlaiduma), kuram tiešām var redzēt kopējo atlaides summu katrā Z atskaitē, bet, lai ierakstītu EKA žurnālā pēc atlaides šo summu un attiecīgi ar PVN, bez PVN un PVN, nav tādu iespēju. Par cik es izmantoju starpkontu un grāmatoju visus ieņēmumus vienu reizi mēnesī, es iegrāmatoju visu summu( kā ir EKA) un papildus iegrāmatoju arī atlaides summu ar "-"( pati izrēķināju no kopējās atlaides summas summu bez PVN un PVN). Citu iespēju es te neredzu.Visssaskanēja ar iemaksāto naudu kasē un atlikumu EKA naudas kastē.

Apvainojās EKA par to, un 2. janvārī, kad pirms inventarizācijas ieslēdza, vispār nojuka visa sistēma,sāka pats bez apstājas drukāt " izsauciet meistaru".Ar to beidzās tā mūžs.Neizturēja šodienas prasības.Meistars teica, ka ir tādi modeļi, un neko tur citu nevar izdomāt.
Vijoliite
Vijoliite 14.01.2010 20:16
1711 сообщений на сайте
Tas bēdīgais ģīmītis pats kaut kā sanāca:-)
Vijoliite
Vijoliite 14.01.2010 20:19
1711 сообщений на сайте
Bēdīga ģīmītim nav ne vainas, jo situācija, cik zinu, ne tikai Jums bija patiesi bēdīga. Vecāka tipa EKA nespēja *sagremot* šī gada ciparu kombināciju un viss.

Bet jautājuma autorei gan pašai jāskatās un jāsaprot kā, kur un kāpēc viss veidojas.
Liepupe
Liepupe 14.01.2010 20:24
нет сообщений на сайте
Jā,Jums ir cita problēma, jājautā meistaram, jo EKA ir arī citas atskaites, ne tika Z un X, kur var redzēt pa sekcijām arī bez PVN un atlaidēm. Es tā domāju, patiesībā nezinu.
Vijoliite
Vijoliite 14.01.2010 20:27
1711 сообщений на сайте
Liels paldies!
Rimine
Rimine 14.01.2010 20:34
50 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.