Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

ПНН К списку тем

ПНН
Доброго утра!

Помогите пожалуйста советом!

Фирма уже 4 года не вела хоз. деятельность (приостановлена), по остаткам баланса за 2005-2008 гг, висят:

-не выплаченая з/п;

-долг бюджету по ПНН, так как з/п не платилась, ПНН-не удержан (но начислен), в соц. отчётах ПНН тоже не указывался - откуда не совпадение остатков по налогам с бюджетом.

Сейчас деятельность хотят возобновить, я не представляю что мне с этим наследством делать:-(
Pilona
Pilona 16.01.2010 09:34
1279 сообщений на сайте

Ответы (4)

Nu izmaksāsiet algu tiem cilvēkiem kuriem neizmaksājāt pirms pieciem gadiem - pazudīs algu parāds.Ja cilvēkus vairs nevarēsiet atrast - uz ieņēmumiem. Te gan būtu jāgaida 10 gadi.

Pie izmaksas algu ( vai to likšanas ieņēmumos) uzskaitīsiet 3.pielikumā IIN kā par atbrīvotajām personām.Lūk parādīsies parāds VID par IIN , samaksāsiet to un viss būs OK un kā vajag
Ilma
Ilma 16.01.2010 11:58
30495 сообщений на сайте
Te gan būtu jāgaida 10 gadi.

------------

10 gadus ir jagaida lai to parādu varetu grāmatot ienēmumus (uz 8190)?

Un ar IIN paradu kā? Soda naudu būs jārēkinā, vai nē? it kā IIN jāmaksa budžētā algas izmaksas dienā.

Paldies Ilma par padomu.
Pilona
Pilona 16.01.2010 12:24
1279 сообщений на сайте
Jā, 10 gadus jāgaida teorētiski, lai kreditoru parādus liktu uz ieņēmumiem.

IIN parāds radīsies tikai tad, kad algu vai nu izmaksāsiet vai liksiet uz ieņēmumiem.Soda naudas protams nebūs nekādas. Par ko tad soda naudas, ja algas nav izmaksātas IIN nav budžetām jāuzskaita.Ja kādu darbinieku atradīsiet, tajā dienā kad izmaksāsiet nākošā mēnesī līdz arī parādīisiet uzskaitīto IIN.
Ilma
Ilma 16.01.2010 13:14
30495 сообщений на сайте
Velreiz paldies:-*
Pilona
Pilona 16.01.2010 13:54
1279 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.