Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Atsauce uz PVN pantu transporta pakalpojumu rēķinā К списку тем

Atsauce uz PVN pantu transporta pakalpojumu rēķinā
Sveicināti,

Latvijas apliekamā persona sniedz transporta pakalpojumu Latvija - Vācija Vācijas personai, kas veic saimniecisko darbību, PVN nepiemēro, kādu atsauci uz LR "PVN" likuma pantu lai lieku????

Lūdzu palīdziet!!!
Evvitaa
Evvitaa 25.01.2010 13:06
555 сообщений на сайте

Ответы (34)

Исключена 28 статья, все, что касается услуг.
Albina
Albina 25.01.2010 15:11
64703 сообщения на сайте
Если вам это поможет...

Хотя вряд ли. Закон полностью переписали.
Albina
Albina 25.01.2010 15:11
64703 сообщения на сайте
Tas ir tas pants par pakalpojumu sniegšanu ES!

N-tās reizes jau apspriesta tēma.
Andaz
Andaz 25.01.2010 15:11
27892 сообщения на сайте
Albina, ja navernoe nepravil'no virazilas, gde skazano v zakone , chto 4¹.(4)rabotaet toko na ES i na tretji strani ? chto etot punkt ne rabotaet na uslugi , okazannie nashim LR saimn.darbības veicējiem?
Ksenija_ja
Ksenija_ja 25.01.2010 15:20
40 сообщений на сайте
Varu ieteikt palasīt pēdējo "Bilanci" Nr.2(230) 1.2010. Tur ir FM Nodokļu politikas departamenta PVN nodaļas vadītājas S.Āmares - Pilkas raksts uz 6 lapām par PVNlikuma izmaiņām, kur tieši arī skaidrots par PVN piemērošanu pakalpojumiem.
Adams
Adams 25.01.2010 15:27
16 сообщений на сайте
vot paldies, man ka reiz ir priekš acim, tikai nav laika vēl izlasīt :'( jāatrod šodien kāds laiciņš.
Ksenija_ja
Ksenija_ja 25.01.2010 15:35
40 сообщений на сайте
Ксения, почему не работает? Еще как работает. Вот только местом оказания услуг будет внутренняя территория, а значит и ПВН 21%.
Albina
Albina 25.01.2010 15:37
64703 сообщения на сайте
vot vidite, Albina, opjat "znachit". Vezde nado vivodi delat. Ja kogda matricu so stavkami dlja svoih raboynikov risovala toko na vivodah i obosnovivalas. Tak zhe kak s reversom po ES. Sejchas delaem revers po okazanii uslugi, a ne " i po polucheniju scheta". I gde skazano chto eto (=prdenalog) ne otnositsa na "mestnih"? Gde skazano, chto za uslugu po ES, esli mne vistavljaet mestnij perovozchik, ja mogu ne nachisljat sama sebe etot PVN i chto on mozhet etot schet vipisat mne v sledujuschem mesjace, esli usluga okazana skazhem 30.chisla dazhe v noteikumah , v primere, skazano, krome uslug, kotorie opredeljautsa po 4¹.(4). Ja kogda s Podvinskoj govorila, otvet bil takov " kosvenno".Prjamo nigde ne skazano v zakone nichego.
Ksenija_ja
Ksenija_ja 25.01.2010 15:55
40 сообщений на сайте
Прямо нигде не сказано.
Albina
Albina 25.01.2010 17:34
64703 сообщения на сайте
I gde skazano chto eto (=prdenalog) ne otnositsa na "mestnih"

______

Ja vot tozhe ne mogu ponjatj. Po povodu nachislennogo naloga vsjo jasno skazanno. A vot po povodu prednaloga netu utochnenija, chto mozhno provoditj po date schjota, jesli usluga poluchenna na vnutr. territoriji. I vot gadaj kak hochesh
Lapochka
Lapochka 25.01.2010 22:40
955 сообщений на сайте
Ne znaju, mi stali uzhe shparitj scheta dlja ES klientov i ukazivajem statju 4.1.2 , vipisivajem scheta bez PVN. Poka PVN deklaraciju ne nastraivali, ne do etogo poka
Lapochka
Lapochka 25.01.2010 22:41
955 сообщений на сайте
А другого варианта пока и нет.
Albina
Albina 26.01.2010 09:31
64703 сообщения на сайте
Ну что делать, надо учиться читать законы не как инструкцию по эксплуатации электровеника, а как нормативку, от первой строки до последней:-)
Tt7
Tt7 26.01.2010 10:10
37863 сообщения на сайте
Likuma „Par PVN” 4.¹ panta ceturtā daļa nosaka, ja pakalpojums tiek sniegts jebkurai personai, kas veic saimniecisko darbību, pakalpojuma sniegšanas vieta, ja šajā pantā nav noteikts citādi, ir:

pakalpojuma saņēmēja saimnieciskās darbības mītnes vieta;

pakalpojuma saņēmēja pastāvīgās iestādes atrašanās vieta, ja pakalpojums tiek sniegts pakalpojuma saņēmēja pastāvīgajai iestādei, kas neatrodas šīs personas saimnieciskās darbības mītnes vietā;

pakalpojuma saņēmēja deklarētā dzīvesvieta vai pastāvīgās uzturēšanās vieta, ja pakalpojuma saņēmējam nav saimnieciskās darbības mītnes vietas vai pastāvīgās iestādes.

Tādejādi, ES teritorijā, sniedzot pakalpojumu Latvijā reģistrētai personai, piemērojama nodokļa 21% likme, ES dalībvalsts reģistrētai personai, maksā ES persona. Latvijas uzņēmums neuzrāda nekādu likmi un atspoguļo tikai PVN 2 pielikumā.

Likuma 7.pantapirmās daļas 2.punktsnav mainījies, eksporta un importa darījumos transporta pakalpojumiem piemērojama nodokļa 0 procentu likme.

VID RNA Vidzemes priekšpilsētas nodaļas konsultanti
Natta
Natta 26.01.2010 12:25
619 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.