Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN pakalpojumiem ES К списку тем

PVN pakalpojumiem ES
Lūdzu, palīdziet tikt skaidrībā kā rīkoties šādā situācijā:

Uzņēmums LR nodokļu maksātājs sniedz pakalpojumus, kas minēti PVN likuma 4.1 panta 6.daļa

"(6) Kultūras, mākslas, sporta, zinātnes, izglītības, izklaides un citu līdzīga rakstura pasākumu (piemēram, gadatirgu, izstāžu) norises vieta ir pakalpojumu sniegšanas vieta šādiem pakalpojumiem:

1) kultūras, mākslas, sporta, zinātnes, izglītības, izklaides un citi līdzīga rakstura pakalpojumi;"

Kāda PVN likme ir jānorāda rēķinā, ja norises vieta ir ES dalībvalstī, bet pak.saņēmējs ir LR uzņēmums?

Kurš maksā PVN nodokli budžetā?
Lauminna
Lauminna 27.01.2010 20:04
38 сообщений на сайте

Ответы (8)

Kur pasākums, tur arī maksā.
Andaz
Andaz 27.01.2010 20:19
27892 сообщения на сайте
Abi darījumā iesaistītie uzņēmumi ir reģistrējušies LR kā nod.maksātāji. Šajā gadījumā LR uzņēmumam jāmaksā Vācijai PVN? Tas jādara pakalpojuma saņēmējam vai sniedzējam? It kā pa jaunam nodokli maksā saņēmējs.
Lauminna
Lauminna 27.01.2010 20:27
38 сообщений на сайте
Lai Latvijas firmu Vācijā veiktu uzņēmējdarbību, tai jāreģistrējas Vācijā un jāmaksā tur visi nodokļi.
Andaz
Andaz 27.01.2010 20:27
27892 сообщения на сайте
Paldies, Andaz!

Par to jau bija aizdomas, bet vajadzēja vēl kādu viedokli dzirdēt
Lauminna
Lauminna 28.01.2010 11:46
38 сообщений на сайте
Noskaidrojās, ka, ja netiek sasniegta noteikta summas robeža, tad drīkst nereģistrēties Vācijā kā nodokļu maksātājs (līdzīgi kā Latvijā).

Vai kāds zin kāds PVN ir jānorāda rēķinā par pakalpojumu, ja šī reģistrācijas robeža nav sasniegta?
Lauminna
Lauminna 18.02.2010 15:10
38 сообщений на сайте
Lauminna, kāda ir šī summas robeža? Un kur par to var izlasīt?
Alag
Alag 18.02.2010 16:31
59 сообщений на сайте
Noteikti par to var izlasīt Vācijas likumdošanā

Bet man to pateica uzņēmuma īpašnieks, kurš šo jautājumu bija apspriedis ar sadarbības partneriem Vācijā.

Varbūt tomēr kāds zin kāds PVN ir jānorāda rēķinā par pakalpojumu, ja reģistrācijas robeža nav sasniegta? Kādreiz norādijām 0%, bet tagad tas pants vairs nav PVN lik., uz kuru atsaucāmies.

Varbūt kādam kāds ārzemju partneris piestāda rēķinus par pak., kuru sniegšanai bija jāreģistrējas LV, bet viņi to nav izdarījuši?
Lauminna
Lauminna 18.02.2010 21:19
38 сообщений на сайте
Vispār esmu dzirdējusi par uzņēmumiem, kas sniedz tādu pakalpojumu, ka nokārto visu nepieciešamo, lai klienta uzņēmumu piereģistrētu attiecīgā valstī un pēc tam viņi pēc klienta iesniegtās informācijas sagatavo un iesniedz vajadzīgās nodokļu atskaites attiecīgajā nodokļus kontrolējošā iestādē konkrētajā valstī.
Lauminna
Lauminna 18.02.2010 21:22
38 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.