Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Vai EDS var iesniegt iesniegumu par PVN taksācijas maiņu? К списку тем

Vai EDS var iesniegt iesniegumu par PVN taksācijas maiņu?
Sveiki, kolēģi!

Pēc jaunajiem likuma grozījumiem, mans uzņēmums pāriet uz PVN taksācijas periodu reizi ceturksnī. par to VID bija jāpainformē līdz 31.janvārim.

Neziniet, vai šo informāciju var iesniegt caur EDS un ja jā, tad kur var meklēt to iesnieguma formu? Skatījos, neko neredzēju. Paldies!
Gunda82
Gunda82 30.01.2010 13:28
31 сообщение на сайте

Ответы (7)

http://www.vgk.lv/lv/forum/5/87926/page/4/

4 u 6 lapa.
Dinaro
Dinaro 30.01.2010 13:34
8241 сообщение на сайте
Es tikko piektdien vienam mazajam to izdarīju, bet īstenībā, to nemaz nevajagot pašiem darīt. VID pats izsūtīšot.Bet, ja grib,var arī paši ziņot. No EDS nosūtīju kā vēstuli, tur ir tāda iespēja. Brīvā formā, ka, pamatojoties uz likuma "Par PVN" 9.panta1.prim daļu PVN taksācijas periods būs viens ceturksnis. Un norādīju ar PVN apliekamo darījumu summu 2009.gadā.No turienes tikšot pārsūtīta informācija, kur vajag.
Vijoliite
Vijoliite 30.01.2010 14:02
1711 сообщений на сайте
Sapratu, ka katrai VID teritoriālajai nodaļai ir savs viedoklis šajā jautājumā Tā kā man mazie ir vairāki, tad 5dien vēl uzzvanīju uz 1898. Tur teica, ka, ja gribēju to iesniegumu rakstīt EDS, tad esmu nokavējusi, jo tas bija jādod kā papildus informācija 2009.g. decembra PVN deklarācijai. Tā kā atliekot vien iesniegumu sūtīt pa pastu.

Pēc loģikas gan nesaprotu, kāpēc tas iesniegums vispār vajadzīgs, ja viņi paši prot skaitīt un tāpat to darīs
Zane.cilipane
Zane.cilipane 30.01.2010 18:45
27 сообщений на сайте
Kaut kādas muļķības. Rakstīts taču paziņot līdz 31.janvārim.
Ilma
Ilma 30.01.2010 19:41
30495 сообщений на сайте
ja gribēju to iesniegumu rakstīt EDS, tad esmu nokavējusi, jo tas bija jādod kā papildus informācija 2009.g. decembra PVN deklarācijai.

А что, разве лабоюмс нельзя подать, если очень хочется?
Solik
Solik 30.01.2010 19:47
4622 сообщения на сайте
vai tad normatīvos bija minēts,ka pie dec atskaites jāsniedz. manuprāt, ka nē?
Liepkalnite
Liepkalnite 31.01.2010 11:01
243 сообщения на сайте
Es pēc parauga, kas bija Rsc failos, uztaisīju iesniegumu un nosūtīju vakar caur EDS, pievienoju kā pielikumu "Papildus informācija pie PVN atskaites". EDS robots atsūtīja, ka pieņemts. Tad redzēs - vai būs zvans no VID vai kāds cits pārsteigums
Gunda82
Gunda82 31.01.2010 21:52
31 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.