Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

IIN avansa maksājums К списку тем

IIN avansa maksājums
Labdien,

palīdziet, lūdzu, tikt skaidrībā ar IIN avansa maksājumiem individuālajam komersantam.

Likumā ir teikts, ka maksātājs, kurš taksācijas gada laikā uzsāk saimniecisko darbību, nodokļa avansa maksājumus par taksācijas gadu var veikt labprātīgi.

Tas nozīmē, ka var veikt un var neveikt?

Un kā to pareizi aprēķināt?

Iepriekš pateicos visiem par palīdzību!!!
Rusdi
Rusdi 11.02.2010 19:36
43 сообщения на сайте

Ответы (5)

Var veikt un var arī neveikt. Nu Jūs taču redziet katru mēnesi cik ir Jūsu peļņa, tad no tās ja maksāsiet visu laiku 26%, tad gadu noslēdzot nekas vairs nebūs jāmaksā pēc gada rezultātiem.
Ilma
Ilma 11.02.2010 20:55
30495 сообщений на сайте
Bet kā ir ar jaunu IK, kā labāk darīt uzņēmuma pirmajā darbības gadā? Maksāt katru ceturksni vai gada beigās?

paldies!!!
Rusdi
Rusdi 11.02.2010 22:51
43 сообщения на сайте
Tur pašam jāizspriež.Ja zināms, ka būs jāmaksā liels gada IIN un nauda tik daudz uzreiz nebūs, tad labāk maksāt pa druskai.Janebūs liels, tad var nemaksāt avansa maksājumus.
Ilma
Ilma 11.02.2010 23:00
30495 сообщений на сайте
Ilma, liels paldies par palīdzību!

Vēl gribēju pajautāt, kas notiek, ja es piemēram avansa maksājumos samaksāju lielāku summu, nekā nepieciešams, vai gada beigās pārmaksāto nodokli atgriež? Vai arī, ja es precīzi nezinu, kāda būs peļņa, tad IIN labāk maksāt gada beigās?

paldies!!!
Rusdi
Rusdi 12.02.2010 11:17
43 сообщения на сайте
Pārmaksāto IIN cik esmu dzirdējusi no saimnieciskās darbības neatgriež.Atstāj uz nākošiem periodiem.
Ilma
Ilma 12.02.2010 12:40
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.