Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Autotransporta izmantošanas metodika К списку тем

Autotransporta izmantošanas metodika
Lūdzu, lūdzu! Atsūtiet izstrādāto uzņēmumā autotransporta izmantošanas metodiku. Gan ar labuma gūšanu, gan bez.

valija.a@balticpro.net
Valija.a
Valija.a 18.03.2010 13:16
42 сообщения на сайте

Ответы (6)

3 lati ceturksnī un meklējiet failos. Pašam arī drusku jāpacenšas.Tas tomēr prasa drusku darba.
Ilma
Ilma 18.03.2010 13:22
30495 сообщений на сайте
Pilnīgi piekrītu Ilmai, tas tiešām prasa daudz darba un laika, jo šo metodiku tā nemaz nevar vispārināti izstrādāt. Man, piemēram ir 3 auto vienā uzņēmumā, un katram sav stāsts. Nu nevajag Jums manus stāstus.Es to zinu, jo šo darbiņu pati izdarīju. Lai arī Jums veicas!
Vijoliite
Vijoliite 18.03.2010 13:33
1711 сообщений на сайте
Ilma! Jūs esat tik sirsnīga, tik saprotoša un tik atsaucīga. Liels un mīļš Jums paldies!
Valija.a
Valija.a 18.03.2010 13:37
42 сообщения на сайте
Ja nu Jūs mani tā paslavējiet, tad aizsūtīšu Jums savu izstrādāto metodiku no savas failu glbātuves.Gaidiet.Tad apskatieties un variet pielabot:-)
Ilma
Ilma 18.03.2010 13:58
30495 сообщений на сайте
Lūdzu atsūtiet arī man paraugu uz e-pastu business.partners@inbox.lv
Paldies
Sandisj
Sandisj 10.10.2011 14:56
1 сообщение на сайте
Mans paraugs ir pēc vecajiem 2010.gadanoteikumiem. 2011.gadā viss pa jaunam un savādāk.Kā jau parasti pie mums likumi ilgāk kā 1 gadu parasti nepastāv, tūlīt kaut kas jāmaina. Paņemiet VID metodiskos norādījumus , drusku pielāgojiet uzlieciet savus rekvizītus un būs Jums noteikumi OK.:-)
Ilma
Ilma 10.10.2011 15:37
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.