Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Dāvanu kartes К списку тем

Dāvanu kartes
Lūdzu kā var izgrāmatot,ja pārdodot dāvanu kartes tās ir ieliktas kopējā realizācijā,tas ir pie kases D2610-K6110,D2610-K5721,kā to var pārgrāmatot uz avansa maksājuma konta K5210,vai ir jāmaina PVN deklarācija,jo tagad ir divas reizes ieņēmumos.Paldies.
Gramatvede53
Gramatvede53 28.03.2010 12:48
5 сообщений на сайте

Ответы (3)

Nekas tas nebūs briesmīgs, bet jālabo noteikti, jo tie nav ieņēmumi. Un patiesie ieņēmumi būs tikai no tām dāvanu kartēm, kuras jau ir atprečotas un tika iesistas EKA kā bezskaidras naudas norēķins.Ja Jūs paraleli nesitāt EKA arī atprečotās, tad būs grūtāk. Arī PVN tur sanāk, ka koriģējas, jo no saņemtā avansa(pārdotajām dāvanu kartēm) arī jāsamaksā tajā pat taksācijas periodā.

Es Jums uz e-pastu nosūtīju Nolikumu ar visiem kontējumiem, ceru, ka tas palīdzēs.
Vijoliite
Vijoliite 28.03.2010 14:08
1711 сообщений на сайте
Paldies par atbildi.Manasituācija ir sekojoša;mūsu sistēmā ir elektronisk.kasessistēma,kurā ir 5 un 21 % PVN .Meistari nebija atsevišķi ieprogr.dāvanu karšu pārdošanu.Tāpec visas sumas iegāja kopējā realiz.betnodoklis kopējā aprēk.PVN. Tagad es gribu pārgr.no K6110 uz 5210 .Citādi es nevaru izgrāmatot no nor.konta2310 Ieņēmumos iznāk ielikts divas reizes,bet PVN ir tikai vienu reizi,jo pie dāvanu karšu atpreč.norēķinos es ieliku vienu kopējo summu D2310-K6110,tāpec,ka PVN es samazināju pie kases skaidrās naudas ieņēmumiem.Kā man iziet no situācijas,jo tagad man ir jāmaina PVN deklarācija,bet ko darīt ar PVN.Paldies
Gramatvede53
Gramatvede53 28.03.2010 17:01
5 сообщений на сайте
Es Jums nosūtīju Nolikumu, mēģiniet pēc tā, jo tur ir vairāki grāmatojumi noteiktā secībā,šeit to forumā neizdarīt.Jūs izdomāsiet un salīdzināsiet , kas Jums bija un kā vajadzēja būt pēc Nolikuma grāmatojumiem. Var jau būt, ka Jūs PVN bez grāmatojumiem izskaitļojāt pareizi uz loģikas pamata,tad noformējiet tikai ar kontiem.
Vijoliite
Vijoliite 28.03.2010 18:24
1711 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.