Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Divi auto vienā mēnesī К списку тем

Divi auto vienā mēnesī
Situācija sekojoša. Šefs izmanto darba mašīnu arī pers. vajadzībām. Maksājam nodokli. Ok. Viņam jābrauc komandējumā un komandējuma specifikas dēļ tiek izīrēta lielāka mašīna. Sanāk, ka vienā mēnesī viņš ir lietojis gan darba, gan īrēto mašīnu. Vai viņam ir "divi labumi"? Kaut kā neloģiski:-S Apskaidrojiet lūdzu mani!!!
Driekstina
Driekstina 14.04.2010 10:34
44 сообщения на сайте

Ответы (5)

Vai arī to īrēto viņš izmantoja pers. vajadzībām? Ja jā, tad jau tā sanāk.
Abra
Abra 14.04.2010 10:52
2285 сообщений на сайте
Var būt arī šādi. Ar darba mašīnu kaut kas notiek un to atdod uz remontu, vietā izīrējot citu. Tad atkal kataklizma un jāizīrē cita. Tātad kopā jau trīs. Vai esmu trīskātīgi guvusi to labumu? Tad jau var aiziet līdz tam, ka beigās man vēl jāpiemaksā par iespēju strādāt, jo visa alga aiziet nodokļos!!!
Driekstina
Driekstina 14.04.2010 11:18
44 сообщения на сайте
Ar nodokli apliek labumu, kas gūts no katra automobiļa, nevis katru cilvēku, kas gūst labumu. Ja vienu automobili izmanto 5 darbinieki, tad labumu dala uz pieciem. Ja 1 darbinieks izmanto 5 automobiļus, tātad viņam jāmaksā nodoklis par 5 labumiem:-D Vismaz es to tā saprotu. Varbūt nepareizi.
Abra
Abra 14.04.2010 11:58
2285 сообщений на сайте
А в командировку он по личной надобности едет что ли? Тогда и командировочные налогом облагаются, если арендованную машину считать использованной в личных целях.
Tt7
Tt7 14.04.2010 12:02
37863 сообщения на сайте
А может он из командировки поздно вернулся и домой на машине этой поехал. А с утра из дома на работу. Вот вам и использование в личных целях, заплатите налог пожалуиста.
Hloja
Hloja 15.04.2010 11:36
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.