Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Palīdziet! К списку тем

Palīdziet!
Labdien!

Grāmatveži vai varētu palīdzēt es esmu studente un es rakstu diplomdarbu par nodokļiem! UIN, PVN, IIN, VSAOI... Vai varētu kādu priekšlikumu pierakstīt,ko Jūs mainītu!

Ar cieņu,

Inga
Inga-es
Inga-es 14.04.2010 17:16
2 сообщения на сайте

Ответы (8)

Likmes
Andaz
Andaz 14.04.2010 17:17
27892 сообщения на сайте
Напишите, что налоги совершенно грабительские и добьют в итоге последние остатки бизнеса в Латвии, особенно малого бизнеса.8-)
Martinas
Martinas 14.04.2010 17:20
38532 сообщения на сайте
Напишите, что налоги совершенно грабительские и добьют в итоге последние остатки бизнеса в Латвии, особенно малого бизнеса.

Bukk
Bukk 14.04.2010 18:51
763 сообщения на сайте
Es domāju, ka nodokļu sfērā vēl ir brīvas vairākas nišas.

Piemēram, varētu ieviest nodokli par ielas šķērsošanu, nodokli par ietves nomīdīšanu, precētiem cilvēkiem - nodokli par sievu un nodokli par vīru, neprecētiem - nodokli par mīļāko (ja ir vairākas mīļākās, par katru nākamo mīļāko varētu būt 50% atlaide).

Ir padomā arī citas brīvās nišas.

Katrā ziņā ir zināmas perspektīves, un ir saskatāmas arī izaugsmes iespējas.

Tie mūsu valstij būtu jauni izaicinājumi, Latvija noteikti paaugstinātu savu konkurētspēju ES valstu draudzīgajā saimē.
Aivars007
Aivars007 14.04.2010 18:55
26984 сообщения на сайте
Es mainītu Metodisko materiālu uzrakstīšanas praksi!

Parasti tiek sniegta informācija ne par darījumu kā tādu (visu iesaistīto nodokļu skatījumā), bet tikai par kāda viena nodokļa piemērošanu.

Piemērs: pēdējā laika "pērlīte" par nodokļiem no auto labuma (MK noteikumi Nr.1666).

Sakidra lieta, ka jāmaksā IIN un VSAOI.

Bet kas notiek tālāk?!

Tālāk mēnešiem jāgaida metodika, kurā, pirmkārt ir kļūdas.

Otrkārt, ar knagjiem jāvelk informācija par UIN...

Pēc pam par PVN.

Ja interesē: "Bilancē" tūlīt būs paskviļs par šo tematu un turpinājums nākošajā numurā, jo VID un FM sniedz atšķirīgu informāciju par priekšnodokļa atskaitīšanu.

Un kas būtu jādara normālam un atbildīgam grāmatvedim?????????????????
Mu-maija
Mu-maija 14.04.2010 18:56
15863 сообщения на сайте
Kā tas ir - kas jādara?

Jāiet nošauties!

Ir jau sagatavots likumprojekts, kas grāmatvežiem dos tiesības iegādāties dažādus ieročus ar ievērojamām atlaidēm.

Mu-maija

Jūs tur pa augšām grozāties, žurnālos publicējaties. Vai tiešām neesat par šīm jaunajām atlaidēm neko dzirdējusi!
Aivars007
Aivars007 14.04.2010 18:58
26984 сообщения на сайте
Dzirdēju, ka grāmatveži šodien skaitās kā strādajošie darbā ar kas saistīts ar īpašu risku.

Līdz ar to tie drīkst pieaicināt darba aizsardzības spečus, kas noteiks darba vides riskus un "atļaus" darba devējam apmaksāt peldēšanu, masāžu un tml.

Izmantijiet kamēr nav par vēlu.

Aivar!

Es neesmu "pa augšu".

Es esmu te pat.

Lai Dievs dotu ilgāk...
Mu-maija
Mu-maija 14.04.2010 19:03
15863 сообщения на сайте
Lai Dievs dotu ilgāk... Jūs domājāt - saglabāt veselo saprātu?

To gan es Jums novēlu, patiešām.
Aivars007
Aivars007 14.04.2010 21:53
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.