Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Ziedojums un UIEN atlaide К списку тем

Ziedojums un UIEN atlaide
Labdien,

kam no Jums ir pieredze ar ziedošanu sab.labumaorganizācijām?

Likumā par UIEN 20(1) pantā teikts:

(4) Nodokļa atlaidi nepiemēro maksātājiem, kuriem taksācijas perioda otrā mēneša pirmajā datumā ir nodokļa parādi par iepriekšējiem gadiem.

Ja skatamies 2009.gadukā taksācijas periodu, tad atlaidi drīkstēja piemērot gadījumā, ja 1.februārī 2009 nebija UIEN parāda par 2008.gadu Kas nozīmē, ka bija jau pirms 2008.g.deklarācijas iesniegšanas jābūt nomaksātiem visiem avansa maksājumiem uz to brīdi?

Es sapratu pareizi?

Bet, kas notiek gadījumā, ja pēdējie pāris avansa maksājumi nebija nomaksāti, bet reāli vēlāk aprēķinātais UIEN tomēr izrādījās mazāks, matemātiski deklarācijā sanāk pārmaksa... Vai varēja piemērot to atlaidi , vai ne?
Saulite777
Saulite777 05.05.2010 17:18
224 сообщения на сайте

Ответы (1)

Если авансы были за 2008-й, то не льготу применять не могли.Долг по авансу мог быть только за январь 2009-го, но не за декабрь 2008-го.
Tt7
Tt7 05.05.2010 17:22
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.