Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

страхование гражданской ответственности бухгалтеров К списку тем

страхование гражданской ответственности бухгалтеров
dobrij denj, hotela podnjatj na obsuzdeniej takoj vopros. Vremja ot vremeni predlagajut zastrahovatj buhgalterskuju dejateljnostj ( mi vedem buhg.obsluzivanijefirm). Kto to slishal konkretnij strahovoj sluchaj?
Lina
Lina 12.05.2010 09:15
167 сообщений на сайте

Ответы (11)

tad jau jāprasa apdrošinātājam- cik jau ir izmaksājis par šo.

bet skan tik pārliecinoši:)
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 12.05.2010 09:29
2557 сообщений на сайте
strahovshikam vopros zadala, no poka molchat:) Auuu, buhgaltera, kto to zastrahovan?? komu to denjgi vozmestili??:)
Lina
Lina 12.05.2010 11:20
167 сообщений на сайте
Kaut kā dīvaini izklausās: "komu to denjgi vozmestili".... S...i strādājat? Uz soda naudām un uzrēķiniem
Andaz
Andaz 12.05.2010 13:15
27892 сообщения на сайте
Man vairākus gadus bija šāda apdrošināšana, jo bija klients, par kuru nebija pārliecības, ka nebūs nepatikšanu. Tomēr nekādus "zaudējumus" klientam neradīju, līdz ar to nebija pamata apdrošināšanas izmaksām. Bet reiz man bija vieni interesenti, kas interesējās par grāmatvedības pakalpojumiem un viens no pirmajiem jautājumiem bija tāds - "ja mums neatmaksās PVN pārmaksu 1 mēneša laikā un tas būs grāmatvežu dēļ, vai jūsu apdrošinātāji mums to kompensēs?" Man likās, ka man būs mierīgāk bez šādiem klientiem
Ilzex
Ilzex 12.05.2010 13:36
2676 сообщений на сайте
Es arī kādreiz gribēju šādi apdrošināties, bet tad pārdomāju.

Jācenšas cik nu var strādāt godprātīgi, jālasa un jāievēro likumi, jācenšas ar klientiem būt kontaktā savstarpējas cieņas atmosfērā.

Piekrītu arī Ilzei.
Aivars007
Aivars007 12.05.2010 14:36
26984 сообщения на сайте
ka es domaju, procedurai jabut tadai. Ir klients, firma karto gramatvedibas uzskaite.Tamklientam nak audits, uzrekina soda naudu par nepareizo gr. kartoshanu. Klients iet tiesaties ar. gramatv.firmu Un ja bus tiesas lemums, ka vini bija vainigi , tad tikai tad apdrosh.kompanijaizmaksa atlidzibu ??? Bet es ne nedzirdeja par tadiem kaut kadiem gadijumiem. Man liekas ka tas ir tikai reklama no apdrosh.kompanijam..
Lina
Lina 12.05.2010 17:03
167 сообщений на сайте
Domāju - neko viņi nemaksās. Tāpat kā ar auto KASKO - dara visu iespējamo, lai nemaksātu.

Pēc tam vēl pašam gandrīz jāpeimaksā par viņu pakalpojumiem.

Jābūt kārtīgi noorganizētai dokumentu apritei - jāsanumurē visi pieņemtie dokumenti, jāsaņem un jānodod ar aktu. līgumā jāatrunā riska zonas...
Andaz
Andaz 12.05.2010 17:33
27892 сообщения на сайте
es jums piekritu. Bet ka japienem un jaapraksta 30-50 chekus, 20-30 dažus rekinus, ja klients atnak tikai 14 datuma..(liguma rakstits janes lidz 10 datuma), un ja suta caur fax?? Ka jums dzivee ta izskatas?
Lina
Lina 13.05.2010 09:12
167 сообщений на сайте
ja ir piefiksēts ka atnes tajā 14- tad nu tā ir uzņēmuma vaina:)

pa faksu - nepieņemt tad.
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 13.05.2010 09:16
2557 сообщений на сайте
es meginaju nemt tikai pec akta no viena "nedrosha" klienta, bet bija loti sarazgiti tie akti noformet... klients gaida kamer mes viss aprakstam, pec tam papildinam, un protams ka abam pusem nebija savstarpeja uzticešanas...Un ka rezultats mes lauzam ligums
Lina
Lina 13.05.2010 09:26
167 сообщений на сайте
labākais risinājums ( labāks par apdrošināšanu) - lauzt ar tādiem līgumu.
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 13.05.2010 09:29
2557 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.