Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN deklaracija - pakalpojumi no ES ar PVN К списку тем

PVN deklaracija - pakalpojumi no ES ar PVN
Gribu pārbaudīt, vai pareizi sapratu MK 1640.

Abas darījumu puses ir PVN maksātāji savās valstīs.

1) Saņemts rēķins no ES par semināra rīkošanu (pak.sniegts ES dalībvalstī). Rēķinā iekļauts PVN.

PVN summa iet uz deklarācijas 54/63 r. ? Un Pielikumā II?

2) Saņemts rēķins no ES par finanšu konsultācijām bez PVN . Aprēķinu PVN reversu un lieku uz 55/64 r. (summu uz 50r) un Pielikumā II ?

Lūdzu, izlabojiet, ka kļūdos!

Saulite777
Saulite777 19.05.2010 14:40
224 сообщения на сайте

Ответы (3)

Tad jūs sniedzat ES to pakalpojumu - semināra rīkošanu. Tad atvijas apliekamā persona PVN nepiemēro, bet šo pakalpojumu uzrāda PVN deklarācijas pielikumā PVN 2.
Linete
Linete 19.05.2010 21:32
2983 сообщения на сайте
Bet ja pakalpojumu saņemat jūs no apliekamas personas , Latvijas apliekamā persona PVN deklarācijas 50.rindā, aprēķināto PVN - 55 rindā. tā kā pakalpojums ir izmantots savu apliekamo darījumunodrošināšanai, tad norāda PVN deklarācijā 64. rinda, un PVN 1 II daļa - priekšnodoklis par precēm un pakalpojumiem, kas saņemti no Eiropas.
Linete
Linete 19.05.2010 21:39
2983 сообщения на сайте
Linete, paldies. Jā, mēs saņemam. Saprotu, ka 2) punkts pareizi.

Par 1) punktu sapratu, ka tas jau nav jāparāda vispār deklarācijā laikam. Jo PVN jau tur ir iekšā un liekam visu izmaksās.
Saulite777
Saulite777 20.05.2010 11:13
224 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.